Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eselyem sincs vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eselyem sincs vagy csak félénk a srác?

Figyelt kérdés

Hosszu törtenet es csak a lenyeget irom le:

Lany vagyok, megtetszett valaki a sulibol. Sokszor irok neki (lassan ket hónapja kezdodott) meg beszelunk is. És voltam vele buliban. Ott eleg erdekes volt, mivelhogy reszegen megcsókolt, meg mondta hogy jöjjünk össze és végig velem volt. Meg természetesen elmeseltem neki szinten reszegen ezt a sztorit. Most azonban ugyanaz van mint az elejen. Es csak annyit irt nekem a bulirol h jelentett ez neki is, meg h BIR!!?? És mondjak sokan h nagyon felos srac, amivel nincs is bajom. De felek hogy mégsem érez semmit, és csak magamam égetem. (Amit már megszoktam de mindegy)



2022. ápr. 21. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Ha szeretne, akkor keresné veled a kapcsolatot.

Szimpatikus vagy neki, flörtölt veled részegen. Ha más lett volna ott, akkor azzal.

Nem szeret. Haver, ismerős vagy. Ez nem a te hibád. Nem az övé. Ez van.

Ne csüggedj.

Nem szabad beleélned magad, rögtön komolyabbra gondolni, ha flörtölnek veled.

2022. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Tök mindegy van e vagy nincs, ha nem lép valamit ő magától, akkor teljesen mindegy nem lesz belőle semmi. Nem kell csüggedni mással is előfordult már ilyesmi.
2022. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Részegen kivel nem flörtöl az ember?
2022. ápr. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak úgy derülhet ki, ha beszéltek.
2022. ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!