Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért csak távolról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csak távolról néznek meg?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem mintha néznének de csak távolról,ahogy egyre jobban kozeledek feléjük akkor már rám sem néznek.. így nem nagyon tudom,hogy mit akar tőlem😐

valami tipp?



2022. ápr. 28. 21:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok az olyanokat,hogy rövid látó, messziről tetszettem neki de közelről már nem stb hanyagoljuk köszi!😃
2022. ápr. 28. 21:06
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarja,hogy észrevedd,hogy nézett.
2022. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ennek mi értelme van?
2022. ápr. 28. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak távolról "nézelődök", amint pedig közelebb jön az illető lányos zavarunkba azt se tudjuk hova nézzünk csak ne rá.
2022. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha akar tőled valamit, akkor jelezni fogja.
2022. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jól nézel ki és ezért megnéznek, de mást nem akarnak tőled.
2022. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy jól nézel ki, de nem mernek kezdemenyezni. Nekem is van egy ilyen srác, meg szoktam nezni, de ha rámnéz, esetleg egy tarsasagba keveredunk rá sem merek nézni. A másik, hogy ha valaki annyira jól néz ki az első gondolatunk, hogy úgyis van barátnője.

15L

2022. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én tök átlagosnak lattom magamat de köszönöm a válaszokat
2022. máj. 1. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!