Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lány az osztályomból minden fiút ölelget, kivéve engem és még egy haverom?

Figyelt kérdés

Van néhány lány az osztályomban, aki csak bizonyos fiúkat ölelget, de van egy olyan is, aki nagyon ragaszkodó típus és nagyon szereti ölelgetni a fiúkat, ha nincs barátja. Az osztályomból minden fiút ölelget, kivéve minket.


Miért van ez? De amúgy nincs velünk sem kimondottan rossz viszonyban. Éppen ezért nem értem. Mit tegyek? Most akkor ezzel mit akar jelezni?



2022. máj. 7. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Veletek nem annyira mély a kapcsolata, hogy egy ölelés neki komfortos legyen. Ennyi.
2022. máj. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"De amúgy nincs velünk sem kimondottan rossz viszonyban." - Szerintem pont ez a baj. A többiekkel jóban van, veletek nem "nem rosszban".
2022. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Valaki azt mondta neki hogy ti melegek vagytok
2022. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Budosek vagytok.
2022. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#5.

Hogy kapcsolódik ehhez, hogy indiai vagy?

Amúgy jöhet!

Miért lennék incel? Mert magányos vagyok, és szeretnék barátnőt?

2022. máj. 7. 21:19
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Szívesen megölelnéd? Leget, hogy csak nem tudja, hogyan reagálnál rá.
2022. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
*lehet*
2022. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nem annyira mély a kapcsolata veletek
2022. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ennek mi értelme van hogy egy lány ölelget fiúkat aki épp szembe jön.
2022. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9.

Azért csinálja, mert nagyon bújós és közvetlen típus. Nem mondom, hogy visszautasítanám, mert nagyon aranyos. :-) Állítólag eléggé szeretethiányos.

2022. máj. 10. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!