Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért r.banc valaki, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért r.banc valaki, ha szeret szexelni fiatalon?

Figyelt kérdés

Szerintem is csak az irigység szól a többi emberből, mert nekik nem jut?

Mondták már rátok is ezt?



2022. jún. 5. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
nem irigység, szimplán csak undorító. én bottal se piszkálnék meg egy olyan csajt akit előttem 100-an megbasztak
2022. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy az irigység. Olyan barátnőmre is mondták már ezt, akinek egyetlen barátja volt a tini évei alatt, mindezt azért, mert sokakat visszautasított.
2022. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Az én értékrendembe nem fér bele, de hát akinek jó az csinálja csak, nem az én dolgom.
2022. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos maga a női szexualitás elég nagy tabunak számít, kortól függetlenül. Kettős mérce. Persze azért az sem mindegy, hogy hány évesről beszélünk. Mondjuk ha egy kb. 13 éves (gyerek)ről, ez esetben gyanúsabb nekem, hogy egy idősebb férfi kihasználja és semmiképp nem nevezném r*bancnak.
2022. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Akkor mondanám egy lányra, hogy riboszóma, ha egyfolytában váltogatná a partnereit. Attól nem az vki, hogy szeret szexelni, mert az én barátnőm is szeret, mégse ribo.
2022. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kicsit elvagy szállva magadtól, az hogy megb.atod magad bárkivel, attól még nem irigy rád senki. Egy normális valamire való nőért azért elég rendesen kell kaparni...ilyen hulladék nekem pl nem is keltené fel az érdeklődésem, nem hogy irigy legyek rá.-.
2022. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%
Végül is kur@ából lesz később a jó feleség 😃
2022. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Mert te az vagy..fogadd el egy szaros véres hányást nem érsz :D de mindenki irigy rád, mert te ezt beképzelted magadnak, ennyi szimplán az oka.
2022. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

#1


Dehogynem, mellesleg a csajoknak sincs lepecsételt szervízkönyvük, hogy hányszor cseréltek magukban "olajat".


A csaj az arra van kitalálva, hogy benyelje, egyiket sem itélem el azért ha még szereti is, miért tenném?


Tizenéves koruktól kezdve ki-be folynak beléjük a dolgok ez a természet rendje!


Ha hazudik, azért előbb ítélem el! Az trágya egy szokásuk....

2022. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
Ha valaki párkapcsolatban van, ilyesmi fel sem merül. Amennyiben nyíltan csinálod, és minden buliból dugni visznek, bárki aki ér, akkor megkapod a jelzőt, és nem is ok nélkül. Remélem legalább óvszert mindig használtok, már ha nem akarsz meghalni idő előtt!
2022. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!