Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon tetszem neki én is ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki én is ?

Figyelt kérdés

Ahol dolgozom van egy srác, konkrétan eddig nem sok jelét adta annak, hogy kíváncsi lenne rám. Viszont ma oda jött hozzám és megkért csukjam be az ablakokat. Meg hogy is mondjam, érzem szimpatikus vagyok neki, meg néha néz engem amikor elmegy mellettem.


Lehet kicsit zavarosan írtam le de ez annak tudható be, hogy például tegnap nem nézett rám, semmi törődés. Ma mivel nem annyira figyeltem rá lehet megijedt. Én is össze vagyok zavarodva teljesen. Igazából azt sem értem miért nem valamelyik férfi kollégámat kérte meg 😅



2022. jún. 23. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit sokat látsz bele a dologba. Nekem úgy tűnik, hogy teljesen semleges viselkedik veled, szimplán csak megkért egy egyszerű feladatra. Amikor elmegyünk valaki mellett olyankor általában vetünk egy pillantást az illetőre, szóval ez megint nem jelent semmit. Van még más is, vagy mi alapján érzed azt, hogy szimpatikus vagy neki?
2022. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy kiszínezem kicsit, ez tény. Nem tudom megmagyarázni de van egy belső érzésem.
2022. jún. 23. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy tetszik neked, viszont szerintem inkább maradj óvatos és ne tálald ki az érzéseidet (ha lenne ilyen szándékod), amíg nem ad egyértelmű jeleket arra, hogy tetszenél neki.
2022. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogy, eszemben sincs elmondani neki semmit. Csak kíváncsi voltam, hogy ti mit mondok erre az egészre.
2022. jún. 23. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!