Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés
Nincs egy lány barátom se nem beszélek csajokkal mint más fiúk. Szűz vagyok nem volt még barátnőm és nem tudom hogy hogyan ismerkedjek meg velük az igazság az hogy nem vagyok túl nyitott sok idő kell ahoz hogy laza tudjak lenni egy emberrel és ezért pl nem is tudok egy random lánnyal beszélgetni, ráírni és igazából nem hiányzik az hogy olyan sok csajjal dumaljak mint ahogy más fiúk mondják hogy már megint írt egy csaj meg minden. De viszont tudom hogy baj hogy nem próbálok még csajozni. Olyaannal már szívesen beszélnék akit ismerek és laza tudok lenni de félek hogy 30 évesen is szűz leszek mert én nem tudom elkepzelni magamat egy olyan szex szituációban és félek hogy le vagyok maradva.

2022. jún. 23. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Olvasd már fel az első mondatodat egy levegővétellel
2022. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
bpcs, másodikat
2022. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Hány éves vagy?
2022. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg online ismerkedni.
2022. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miert lenne baj h nem csajozol? Egybkent tenyleg csak online tudsz ismerkedni ha akarsz barartnot.

En is igy csinalom, mert en meg mem tudom elkepzelni h van egy baratom aztan meg osszejovunk. Ha meg valami gond van, akkor csak letiltom

2022. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedi vagy, és maradj is olyan, mint eddig. Számomra értékes személyiséged van a leírásod alapján.

Add önmagadat, ha kicsit zárkózottabb is vagy, majd idővel oldódsz, ha valakiért tényleg megéri. Addig is, egy mosoly a legegyszerűbb út két ember között. Ha valakit lefegyverzel, úgyse felejt el.


Nem árt, ha tudsz beszélni lányokkal is. Személyesen. Mondjuk suliban. Csak úgy. Ha nem zárkózol el teljesen a női nemtől. És társkereséstől függetlenül.


Számomra az irogatás olyan személytelen, ha rámírna egy fiú, akivel előtte semmi személyes pillanatunk nem volt, az felejtős. Sokkal igazibb, ha valaki olyan személlyel kezdek chatelni, aki korábban már akár csak észrevett, vagy találkoztunk valahol.



Hány éves vagy? Ha a tini párkapcsolatok kategóriába írtad ki, gondolom kortárs lehetsz. Nem vagy elkésve semmivel. És 30 éves korodig még sok idő van ;D

Addig nagyon sokat változhatsz mégy, ami miatt esetleg már nem leszel szűz....

Ne félj, nem vagy lemaradva, úgy jó, ahogy te érzed, nem kell máshoz mérned magad, ez csak a te dolgod, másra nem is tartozik.

2022. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"De viszont tudom hogy baj hogy nem próbálok még csajozni. "


Naa, nem baj. Nem próbálni kell csajozni. Ez nem kényszer. Ha te nem érzel késztetést hozzá, ha nincsen vágyad valamelyik csajjal.



"Olyaannal már szívesen beszélnék akit ismerek és laza tudok lenni "

Nincs ilyen személy?

2022. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess emberekkel, tanulj meg kommunikálni és idővel menni fog. De ismerkedhetsz online is, ha úgy könnyebbnek érzed.
2022. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!