Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan merjek kezdeményezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merjek kezdeményezni és leszólítani lányokat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy. Ha elmegyek egy buliba, az agyam konkrétan leblokkol, földbe gyökerezik a lábam és csak totyorgok ott mint egy idióta, míg ismerőseim simán tudnak csajozni, oda mernek menni ismeretlen lányokhoz.


Ha olyan lányról van szó, akit ismerek és nem mint barátnőjelöltre tekintek rá, vagy ha már bemutat nekik valaki, azokkal simán elbeszélgetek gond nélkül. Szóval a kezdeti lépés nem megy, mert baromira félek a visszautasítástól és a lekoptatástól.


Önbizalmam alig van, nem tartom magam jóképűnek és jó alakúnak sem.



2022. jún. 29. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Az önbizalom a gond. Ha az lesz, akkor menni fog.:)
2022. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19%
Nagy kudarc utcán leszólítani lányokat, én így vagy 100 visszautasítást kaptam. Nemhiába 25 évesen csókszűz vagyok, akkor érdemes utcán leszólítani, ha valami nagyon menő munkád van, és nagyon jól keresel. Átlag munkával, fizuval semmi esélyed.
2022. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!