Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írhatnék egy a lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írhatnék egy a lányra aki tetszik? Egyenlőre facebookon nem jelölt vissza, de rá írnék, nem akarnék bénáskodni

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 05:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

ha nem jelölt vissza, akkor sehogy.

Ismer téged egyáltalán? mármint tudja h ki vagy, látott már párszor?

2022. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen tudja, ismer is, és tudom azt is hogy én is bejövök neki, csak nem az igazi facebookombol jeloltem hanem csinàltam egy másikat de a nevemmel szóval tudnia kéne…
2022. júl. 5. 09:01
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

hát a vonat elment...

Hogy lehetsz ekkora hülye?

2022. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezem én, van rejtegetnivalód a másik profilodon vagy mi van?
2022. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen van párkapcsolatom.
2022. júl. 5. 09:15
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Meg is van a válasz a hatos kérdésére. 👏👏
2022. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Remélem ez csak egy vicc.
2022. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Az aztán szép. Szakításról hallottál már?


Ha nem jelölt vissza, az üzid engedélykérésekbe kerül, akkor lehet nem is fogja látni. Jobban járna mondjuk.

2022. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

tobb dolgot nem értek itt.

Van párkapcsolatod es egy lanyt fel akarsz szedni?

Legalabb szakits mar a masik lannyal,itt csak is a ket lanyt sajnalom,mivel ha most megtetted a mostani lannyal akkor valoszinuleg a masikkal is megfogod ha vissza jelol teged es osszejottok. terj eszhez es gondolkozott normalisan.

2022. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9: Igazad van! Tudom aljas dolog , és most jobban fogtok utálni: nős vagyok, és gyerek is van! Nyugodtan kövezettek végig az úton mint Jézus Krisztust, mikor a keresztet cipelte! De! Ember vagyok nem gép. Valamiért vonz a nő, de attól függetlenül szeretem a párom is, de tudom jönnek a savazások
2022. júl. 6. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!