Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vagy hogyan lehet olyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagy hogyan lehet olyat találni, akit nem izgatnak más emberek véleménye?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van már abból, hogy a pasik többségét, mindig az érdekli ki mit gondol róla, és mások véleménye így úgy. Meg hogy kivülről ő hogyan nézz ki, ki mit gondol róla.


Hol lehetne olyat találni, aki tesz rá, hogy ki mit gondol róla, és nem akar az egész világnak meg felelni, csak saját magának vagy a párjának, és nem az izgatja hogy akár a strandra ha el megy a barátnőjével, ne üljön bele a csaj az ölébe vagy a combjára se üljön mert jaj mások mit fognak gondolni, vagy legyetek bárhol akkor is ki mit gondol, vagy nem fotozlak le a kép kiállításnál mert mások mit gondolnak meg ezt nem azt nem mert mások mit gondolnak. És ezek miatt nem lehet az ember felhőtlen laza, vagy vidám vagy bármi mert folyton örökösen mások így meg mások úgy. És így az ember el se tudja magát engedni sehogy.


Hol lehet vagy hogyan lehet olyat találni aki nem ilyen?


( Persze nem arra kell gondolni hogy gátlástalannak kell lenni, vagy über gáznak, csak arany közép útnak, hogy az ember jól is érezze magát, de ne legyen már feszt mások így úgy)



#csaj #pasi #közvélemény #meg felelési kényszer
2022. júl. 13. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!
2022. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Most ez tini párkapcsolat?
2022. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2-es ebbe most miért kell bele kötni?

Igen is meg nem is.

De nem ez a téma, létszíves ne inceld el, ha nem tudsz értelmeset irni lapozz köszi szia

2022. júl. 13. 17:46
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Üdv! A mai világban (is) ez az alap. Nagy csalódások fognak még érni, ha ezen fennakadsz.


Amúgy meg az emberek egy része, akik képesek szellemileg is fejlődni (nem csak testileg) azok egy kor után természetes módon kinövik a megfelelési kényszerüket. Ezért, vagy azért.


Bár az is tény, hogy a mai modern világban ez egyre kevesebbeknek fog menni.


ui: azt sem szabad elfelejteni, hogy egészséges megfelelés is van. pl. jó hogy nem megyek igénytelenül közösségbe (tiszta test, tiszta ruházat, alkalomhoz illő öltözék, stb...), de ez ugye nem kell hogy átcsapjon divatbemutatóba és hasonlók

2022. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4-es

Nyilván tisztálkodás az alapnak kell lennie, és itt nem ez a téma.

Akiről meg szó van azok nálam idősebbek ilyenek pl van aki még 41évesen se nőtte ki ezt az egészet és nem lehet vele el lazulva lenni sehol mert mindenhol biztos minket néznek és nem tetszik nekik ez vagy az vagy bármi és nem akarja hogy véletlenül is bárki nekünk be szóljon gyáva nyúlként viselkedik és ez nagyon zavaró mert így nem lehet felhőtlenül boldog az ember.

2022. júl. 13. 17:52
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező:


Eme leírás alapján ez mentális betegség is lehet. CSAK XÓLOK! És akkor nincs köze a megfelelési kényszerhez. De hadd ne kelljen már valakit egy harmadik személyen keresztül interneten ismeretlenül analizálni...

2022. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akit csak az érdekel, hogy mások mit gondolnak róla, az vagy egoista, vagy semmi önbizalma sincs. Egyik se túl jó alternatíva, de ne aggódj, sokan nem ilyenek.
2022. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem egy ilyen pasival találkoztam már aki 40év körül volt és mégis ilyenek voltak, és nem értem a miértjét, mert én nem ilyen vagyok.


Tisztában vagyok azzal is hogy az emberek szeretnek alapból bárhol beszólni bárkinek a helyszín is mindegy lehet az akár egy buszon is, pl ha valaki fáradt 12orás müszak után nem adja át a helyet és be szólnak neki ismeretlenül, ezer olyan szituáció van ahol az emberek ha olyanok ugy is be fognak szólni, de az élet ilyen ennyi erővel ezek az emberek ki se mozduljanak a lakásból mert ezer ilyen szitu van. Csak van akit ezek nem érdekelnek egyáltalán van akiket igen és rágodnak rajtuk akár hetekig is.

2022. júl. 13. 18:06
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
#8 Ez a kérdés csak arra szolgál, hogy kibeszéld magad? Nincs semmi gond, csak kérdezem.
2022. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel és foglalkozok is más véleményével. Ha észérvekkel eltudja mondani a véleményét és nem teljesen hülyeséget mond, akkor még a véleményemet is megtudja változtatni, de ez elég ritka. Szerintem ez lenne a normális. Az nem normális, hogy ha túlságosan függsz másoktól, de az sem, ha teljesen bele vagy buzulva magadba úgymond és minden úgy van, ahogy te gondolod.
2022. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!