Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha kiakadok azon, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha kiakadok azon, ha egy velem egykorú, 18-19 éves lánynak már bőven voltak kapcsolatai/kavarásai?

Figyelt kérdés

Alapvetően normális lenne, de mikor egy 18 éves, addig tök normálisnak es rendesnek tűnő lányról megtudom, hogy már legalább 2-3 kapcsolata volt( és oké ezek mondjuk lehet csak komolytalan pár hónapos dolgok) illetve legalább ennyi kavarás azon teljesen kiakadok és onnantól kezdve nem is érdekel már az adott lány. Volt eddig 2 kapcsolatom 19 évesen ami szerintem az ideális. Nemtudom eldönteni, hogy én gondolom-e túl ezt az egészet vagy ez tényleg gáz. Normális, introvertáltabb lányok között keresgélek általában, mert én is ilyen típus vagyok, de így is rengetegszer kiderül az ismerkedés első szakaszában, hogy már bőven voltak kavarások, kisebb kapcsolatok aztán komolyan vehetetlen lesz számomra az egész lány, utána már nemtudom neki elhinni, hogy tényleg hosszútávú kapcsolatot keres és nem csak 1-2 hónapig leszek jó amíg megun engem. Igen, tudom, hogy vannak olyan lányok akiknek esetleg még kapcsolatuk se volt ebben a korban, ami szintén teljesen normális és nálam talán plusz pont lenne, de sokkal alacsonyabb az ilyen csajok aránya, maximum 20-ból 1 szerintem. Mióta exemmel szakítottam(közel 1 éve) azóta nem is jutottam randinál tovább pont emiatt. Tök jó minden, kezdek beleszeretni a lányba, aranyos, kedves, csomó mindenbe egyezünk, aztán kiderül, hogy már volt jó pár kavarása utána meg elmegy a kedvem az egésztől.

Én gondolom ezt nagyon túl? Nem kéne ezen így kiakadnom?



2022. júl. 20. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem az a baj, hogy ezen kiakadsz, hanem hogy úgy várod ezt el egy lánytól, mintha neked sem lettek volna előző dolgaid. Az meg szerintem megint csak butaság, hogy egy ilyen dolog miatt dobsz valakit, de te tudod.
2022. júl. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem normális már bocs. Az egy dolog, ha örülnél, ha mondjuk még szűz lenne, de na, nem várhatod el másoktól se azt, hogy aggszüzek maradjanak, se azt, hogy ne legyen X éves korukig semmi kapcsolatuk.
2022. júl. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Az ember egy állat. Ennyi, fogadd el. Dúlnak a hormonok, sokszor az alkohol is rásegít a dologra, és hát ki jön az a fránya b*szniakarás a lányoknál és a fiúknál, még ha csak tipitapi meg szipiszopi van néha az elején.


Szomorú, de ösztönlények vagyunk továbbra is - face, insta, jól fizető állás, boldog házasság, vagy elhivatott tenniakarás ide, vagy oda...

2022. júl. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Szóval 18 évesen 2-3 kapcsolat sok

de 19 évesen 2 kevés? Én ismerkedtem régen olyan lánnyal aki 15 évesen már a 10 fiút közelítette, na szerintem az már amin lehetne aggódni mert valszeg nem tud megtartani egy srácot valami miatt

Ne várj el olyat amit te nem tudsz tartani

Ha meg ez egy rejtett leírás arra hogy nem az zavar hány pasija volt hanem hogy nem szűz vagy tartasz tőle nem te leszel az első/legjobb

Ne várj el olyat mástól amit te nem tudsz tartani, nem leszel neki az első te neked se lesz ő az első


Nekem már volt egy pár kapcsolatom és egy hosszabb is de bizonyos okok miatt még szűz(22) vagyok és ismerkedésnél nagyon nem érdekel mennyi fiúja volt ha nem arra jön ki hogy kb havonta volt 1

2022. júl. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Komoly a kérdés? Neked lehet, neki nem?
2022. júl. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
10+ mondjuk sok:D
2022. júl. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2022. júl. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Semennyi sem sok és semennyi sem kevés.

Igen, mindenki él, élvezkedik, és keresi azt, akivel jó lesz.

2022. júl. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi közöd hozzá
2022. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteg. Bocs már, de 19 évesen úgy viselkedsz, mint egy középkori pali, aki a zárdából vezeti ki a szüzet a templomba az esküvőre. Miért vannak elvárásaid, amikor úgysem a mostani csajod lesz életed szerelme és a feleséged, 19 éves taknyos vagy, lesz még 500 kapcsolatod mire végleg megállapodsz. Hülyeségeken agyalsz, teljesen feleslegesen.
2022. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!