Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Találtam egy lányt discordon, és a profilja alapján szimpatikusnak tűnik. Szeretnék ráírni de nem tudom hogy kezdjem hiszen idegenek vagyunk egymásnak,semmi chat meg semmi nem volt, szóval teljesen tanácstalan vagyok.

2022. júl. 23. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szervusz! Kovács József vagyok. Megnyerő jelenségnek látlak. Szívesen megismerkednék veled. Van kedved beszélgetni?
2022. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehogymár egy discordon ne merjél ráírni egy személyre... még élőben is más na de egy csetalkalmazáson?


Ráírsz hogy "Hali tetszik a profilod nagyon jól összeraktad :)" aztán ha erre kioffol akkor szevasz jöhet a következő virtuális személy

2022. júl. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy általában kell. Az okot meg megkérdezed hogy szeretne-e beszélgetni? Az hogy discord, insta, face, snap tökmindegy.
2022. júl. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe a probléma én is gyakran beleütközöm. Egy dolog biztos, ne mondd meg azt neki, hogy "úgy érzem szerelmes vagyok beléd".


Még most sem értem hogy lehettem ilyen idióta...

2022. júl. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Szia, látom benne vagy ebben meg abban a csoportban/játszottunk ezzel meg azzal stb... Keresek duora embert, lenne kedved jönni?"
2022. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!