Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha ilyet írtok az mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ilyet írtok az mit jelent?

Figyelt kérdés
"Jejeje je jej ej ej ej" Ezt írta egy lány nekem reggel, nem tudom hova tenni. Tegnap közösen buliztunk, hazáig mentünk együtt, elköszönésnél megcsókolt. Amikor felkeltem ez az üzenet fogadt, megkérdeztem, hogy ez mi, erre nem kaptam értelmes választ csak annyit, hogy: "Jej jej ejjejj" . azóta nem ír vissza, most megőrült vagy mi van vele? Már három randink volt eddig.
2022. júl. 28. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Azt hogy idiota.


Vagy boldog.

2022. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Bezsongott vagy valami. Nem szoktam ilyet írni így nem tudom
2022. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Életemben nem írtam ilyet. Épeszű ember nem hiszem, hogy értelmetlen hülyeséget írna.
2022. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Tőle kérdezd.
2022. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Vagy még mindig részeg, vagy alapból kattos..
2022. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Senki nem fogja tudni neked megmondani, mert bármilyen sokkoló is ez számodra, a "lányok" nem egy darab közös agyat használnak. Ő is ugyanolyan egyén meg személyiség mint te meg a haverjaid.


Őt kell megkérdezned, egyszer csak abbahagyja.

2022. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg este/éjjel írta részegen.
2022. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon intelligensnek tűnt eddig, bár vannak fura szokásai. Lehet valami mentális betegsége van? Második randin beszélgetés közben nem értettem mit mondott, néztem furán, ő gyorsan kapcsolt és elmondta érthetően, elpoénkodtam, hogy biztos héberül mondta el, erre ő elmondta, hogy héberül nem tud, de latinul, oroszul, spanyolul, németül, angolul tud, ami alapból fura, de az angol kivételével mindegyiket az utóbbi 4 évben tanulta meg, hozzátette, hogy néha otthon is rászolnak, mert véletlenül másik nyelven kezd el beszélni néha, de ő ezt magától nem veszi észre. Eddig nem gondoltam arra, hogy kattos lenne, de most hogy írtátok elkezdtem aggódni.
2022. júl. 28. 13:10
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez még nem jelenti azt, hogy kattos, lol. Szerintem csak hülyéskedett, vagy még mindig volt a fejében.
2022. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az aki tobb nyelvet hasznal aktivan egyszerre annak sokszor osszekverednek a szavak. Tapasztalom magamon is. Neha eleg nehez mert felse fogom hogy mas nyelven beszurtam egy szot. Vagy neha nem jutnak eszembe szavak abbol a nyelvbol amivel epp beszelek.

Szoval ettol o meg nem bolond.


Ezt az ej ejj ejjejj -t en sem ertem viszont :D Kerdezz ra.

"Julia, mi ez az ejjejj je, nem ertem. Vilagosits fel ;)" Ennyi.

2022. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!