Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogyan csinálják ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Vannak nők, akik könnyen elérik amit akarnak, és vannak akik nem.

Hogy csinálják milyen módszerrel, hogy pl pár nap alatt magukba tudnak bolondítani egy pasit, míg más nőknek ez honapokba telik?

És hogy lehet hogy vannak nők, akik ha hazudnak is a pasinak, a pasik ujra, és ujra meg bíznak, bennük, míg ha egy másik nő tesz ilyet, utána soha nem bízik meg benne a pasi ez miért van?



2022. júl. 29. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Önbizalom
2022. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Pasiknál is van ilyen.

Kisugárzás, agresszió, nárcizmus...

válassz.

2022. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Én lány vagyok, de nem tudom, de nekem is van egy ilyen barátnőm. Szép, okos,arany és mindenki imádja. Mindenkit elvarázsol, minden fiú rá figyel, mindig az lesz végül amit ő akar. Talán azért lehet ez, mivel külsőre vonzó, de bájos és cuki, emiatt ártatlannak tűnik és elbűvöli az embereket, de az erős, akaratos személyiségével kihasználja azt hogy mindenki oda van érte.
2022. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor a kulcs csak a külsőség?

És aki nem elég szép az egész életében csak szív?

2022. júl. 29. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem azon van a hangsúly hogy szép. Hanem hogy cuki. Tehát ilyen kis ártatlan bűbájos feelingje van.
2022. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Öbizalom,manipuláció,ravaszság és "szakértelem".Külső meg fog belső meg tart,mondás szerint.El kell érni az általános ideált.Mi tetszik a legtobb sracnak?Jó alakja van,vékony de van mit rajta fogni,középmagas,hosszú ápolt haj,ápoltság+látszik h ad magara,stílus/divatos öltözködés,szép arc,szép fogsor,kevés smink.Ezek mellett kisugárzás,látszódjon h van onbizalma,szeret elni,sokat mosolyog,nevet de meg se irritaloan sokat,biztos magaba es kiall a velemenye mellett.Vannak akik gyermekkorban is mar elsajatitjak h tudnak vezeto szerepbe lenni,hogyan allithatnak embereket az oldalukra,mivek tudjak befolyasolni ismeroseiket eszrevetel nelkul,es ha valami balul sulne el sosem ok a hibasak.Sok emberi kapcsolat fenntartasa,egyfajta befolyás.Ha el tudod adni magad az embereknek ugy hogy azt erezzek mar elso ranezesre h "neki jo elete van","szeretnem megismerni es joba lenni vele"...stb akkor vagy nyeregbe.De hogyan is erheted ezt el?

Rengeteg tanulassal,fejlesztessel es energiaval.Ez nem csak egypar oras latszat amit fennt kell tarrani amig baratokkal vagy vagy emberek kozt.Ez az egesz eletedre terjed ki.En a kulsovel kezdenek.Edzés,diéta,kozmetikus,mani-pedi,fodrasz,arcapolas,borapolas,szoli ha szukseges,teljes szortelenites...stb.Miutan elkezdtem a kulsot latnek hozza a belsohoz.Onbizalom nelkul semmi nem megy ugyhogy onismereti es ember ismereti konyvek,hogy magamon kivul masokat is megertsek.Aztan szabalyokat gyartanek az "uj" enemnek.Peldaul minden helyzetben extrovertaltnak kell maradnom...stb. Ja es azt kifelejtettem hogy a fiukhoz is kell erteni nincs mese://

2022. júl. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a szép külső van először figyelembe véve, szerintem. csak utána jön a belső, önbizalom és akaraterő.

az ilyen lányok könnyen elérhetik, amit akarnak.

2022. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!