Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal akinek klinikai depressziója van?

Figyelt kérdés

Igazából csak annyi, hogy antidepresszánst kell szednem, meg sokszor rossz kedvem van, ami sajnos látszik is. Úgy gondolom hogy emiatt sosem lesz senkim, mert hallottam olyat hogy nem lehet kigyógyulni a depresszióból.


19 éves vagyok, még sosem volt párkapcsolatom, már négy éve diagnosztizálva vagyok. :(



2022. júl. 29. 19:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%
nem
2022. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2022. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%
Nem mert vidám természetű vagyok ezért nem lenne közös pont az életünkben, de ha depressziós lennék valószínűleg jobban vonzódnék a szintén depresszióval küzdő hölgyekhez, ugyanis vélhetően több lenne a közös téma és jobban meg tudnánk érteni egymást. Csak gondolom 2 depresszióval küzdő személynél jóval nehezebb a párkapcsolat kialakítása, hiszen egyik fél sem kezdeményez annyira
2022. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%

Én igen, mert alapból türelmes és megértő vagyok.

De csak egy bizonyos határig.

Szerintem érdemes utánanézned:

A depresszióból például ki lehet gyógyulni, és akinek nem sikerül, az is sokat javíthat rajta.

2022. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
27%
Persze, csak nem kell nekik mondani..
2022. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
22%

Igen

Nem tudom miért, de engem kifejezetten vonzzanak a szomorú lányok.

2022. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
41%

Igen.

#6 hoz hasonló vagyok. Nekem mondjuk a mosolygós lányok akik igazán bejönnek. De valahogy az összes eddigi párom és kiszemeltem valamilyen módon sérült volt. Van egy egy lány akit vonzónak találok, mert tényleg kis vidám és mosolygós, de az ilyen lányok iránt valahogy soha nem volt mélyebb érzelmem, nehéz a kettő közti különbséget leírni. Mert mind a 2 típus bejön, de másképp.

Az ilyen sérült lányokra valahogy tudat alatt érzek rá, nem tudom miért, de nekem egyszerűen kellenek. Persze ez inkább akkor van, mikor én stabil vagyok érzelmileg. Ha ez nem áll fenn, akkor igyekszem kerülni őket, hiszen van elég bajuk így is.

De tényleg nem tudom hogy egyszerűen vonzanak, nem tehetek róla. Nem is tudatos a dolog. Ha úgy van 20 lány közül is ki tudnék egy olyat válsztani aki érzelmileg instabil, mert egyszerűen érzek valamit. Nem igazán lehet ezt leírni, talán ezoteria kategóriában tudnának erre magyarázatot mondani, de mivel engem az ilyen nem érdekel én nem 😅

De tényleg volt már olyan mikor vagy 30 lány volt egy helyen és megszólalt egy kis belső érzésem, hogy nekem oda kell néznem valahova, majd ott állt egy lány. Semmi különös nem volt benne, mégis a testem elöntötte egy furcsa, de kellemes érzést (mindíg ezt érzem, ha ilyen lányt látok). Nem tudom egyszerűen hova tenni. Majd látom, hogy vágások vannak a karján. Tényleg nem tudom hogy csinálom ezt, vagy miért, de egyszerűen vonzanak. Szó szerint, mint vasat a mágnes. Ha úgy van vonaton is megérzem, hogy hol ül ilyen lány, még akkor is ha nem látom, hogy ott ül-e valaki, akkor is érzem, hogy ott van. Majd mikor felállok látom, hogy tényleg ott van egy lány.

2022. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer összeakartam jönni egy ilyen lánnyal,rehabon ismerkedtünk meg.Bele is szerettem,meg is vallottam neki,de neki nem jöttem be.
2022. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%
Mondod az orvosnak, hogy továbbra is rossz hangulatod van? Nem azért szeded a gyógyszert, hogy ne használjon!
2022. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
97%

én meglepődve olvastam, hogy a depresszió az egyik legkönnyebben gyógyítható lelki nyavalya. Én az ötödik terápiámra járok, most ez lehet, hogy tényleg segít, egész jól érzem magam. Szóval arra biztatnálak, hogy keresd a megoldást akár úgy, hogy többféle terápiát kipróbálsz, vagy önsegítő könyveket olvasol. Pl. a depis barátnőm szerint tök jó a Felfelé a leejtőn című. Én meg akarok menni majd EMDR terápiára is. De ajánlották a sématerápiát, nem tudom az mi lehet. Persze ez most olyan, mintha azt sorolnám, hogy milyen filmeket akarok megnézni szórakozásból. Azért ne mez a helyzet. Tavasszal nekem is kellett gyógyszert szednem. A kérdésedre a válasz amúgy igen.

49f

2022. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!