Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Instagrammon ha bejelölök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instagrammon ha bejelölök valakit mért nem jelöl vissza? Miért csak azokat jelölik vissza akiket ismernek a lányok? Hogyan ismerkedjek akkor?

Figyelt kérdés
2022. aug. 1. 13:39
 1/7 anonim válasza:
97%
Nem mindegyik lány csak azokat jelöli vissza, akiket ismernek. Viszont nagyon sokan nem szeretnek online ismerkedni (többek között én sem), szóval szerintem próbálkozz élőben.
2022. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Képzeld, pár éve még nem létezett Instagram, akkor milyen nehéz lehetett!
2022. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem jelöl vissza, mert nem kíváncsi a tartalmadra.
2022. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 franciasrac ***** válasza:
46%
Én általában nem jelölek vissza ha nem ismerem élőben az adott személyt és fiú vagyok, mert elég furának tartom hogy valaki meg akarja látni a képeim anélkül hogy ismerjem
2022. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 én is fiú vagyok. És vissza is jelölök ismeretlent és válaszolok is ha valaki valamit ír. Nem feltétlen ismerkedni akar mindenki. Nekem többször volt már olyan, hogy egy FB csoportos hozzáazólásom után megkerestek privátvan és segítséget kértek. De én is kértem már így segítséget. (Munka/hobby kapcsán. Ismerkedésre még így nem kerestek meg, de kicsit meg is lepödnék 😂)
2022. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 franciasrac ***** válasza:
46%
Na persze én is válaszolok ha valaki rámír, csak miért jelöljek vissza valakit akit nem ismerek és semmit sem ír, csak látni akarja a képeim? Ha tényleg akar valaki segítséget tőlem, nem hiszem, hogy csak követne, és kész.
2022. aug. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazad van. Én valamiért a messenger felületében gondolkodtam pedig instagramról volt szó. (Amit én sokkal kevésbé használok). Valóban ha csak a képeidet akarja látni annak nincs sok értelme.
2022. aug. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!