Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon szimpi vagyok neki ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szimpi vagyok neki ?

Figyelt kérdés

Az új mukahelyen van egy srác biztonsági őr, olyan furcsa néha amikor például pakoltam az árut akkor vagy 6-szor elment ugyanazon a soron ahol én voltam.

Meg mintha körülöttem legyeskedett volna. Amikor hozzászóltam csendben volt, pedig neki címeztem amit mondtam. Ezért nem igazán értem, hogy miért nem szólt egy szót sem. De összeségében nagyon jól esik hogy így "felkeltettem" valaki figyelmét, mégha nem is lesz semmi közöttünk :D



2022. aug. 7. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szimpi vagy neki vagy azt hitte lopni akarsz:D
2022. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges 😂😂
2022. aug. 7. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem lesz semmi? Nem az eseted?
2022. aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!