Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A közhiedelemmel ellentétben,m...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közhiedelemmel ellentétben,miért taszít sok lányt a 196 centis magasságom?:D Aminek hangot is adnak, udvariasan.

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 20:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
25 F
2022. aug. 8. 20:45
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
25 évesen tininek érzed magad?
2022. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem , bocsánat, lehet rossz kategóriát választottam.
2022. aug. 8. 20:50
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Hát én nem tudom elképzelni hogy ez nagyon taszítaná a lányokat :D Az összes nő örül szinte hogyha magasabb a férfi főleg ha ennyivel
2022. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd :)
2022. aug. 8. 20:58
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha túl nagy a magasság különbség, azt sok lány nem szereti, mert "kitörik" a nyakuk, a srácnak meg beáll a háta, és tuti mindenki megbámulná őket.

De ne vedd magadra, mert nem tehetsz róla, és nem mindenkit zavar, csak találnod kell valakit, aki vagy elfogadja vagy nem sokkal alacsonyabb:)

2022. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Én egyszer randiztam egy nagyon magas sráccal (195), és nekem pl nagyon bejött. Nem döntő most sem, ismerkedtem már nálam alacsonyabb fiúval is, de valamiért nagyon imponáló volt, nagyon szerettem megölelni is. Szóval nekem pl nagyon bejön
2022. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom, azért, mert már attól is görcs áll a nyakukba, ha a szemedbe akarnak nézni. Megoldás: ne olyan lányoknál kezdemènyezz, akik fél méterrel kisebbek nálad. Hidd el, sokan szeretjük a magas fiúkát.
2022. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

*fiúkat

Ez a nyomorult autocorrect

2022. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én csak olyan lányokat ismerek akinek bejon ez. Köztük nekem is.


Ellenben volt egy 202 cm-es pasi, aki tényleg taszított, olyan esetlen volt a mozgása mint egy kölyökvizslanak...

2022. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!