Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden férfi csak lefeküdni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi csak lefeküdni akar velem pedig én komoly kapcsolatra vágyom. Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Szép lánynak mondhatom magam. (Nem akarok egoistának tűnni!)


Bulizni is járok. Csak a buli végén mindig arra jutok ha megismerek valakit hogy felajánlja hogy nála aludjak. Amire természetesen nemet mondok.


Egyszer volt hogy egy buli után ram írt egy fiú és elhívott randizni de abból se lett semmi.


Általában azt szokták mondani nekem a férfiak hogy nem akarnak kapcsolatot.


Akkor lehet velem van a baj? De mondjuk utánam sincsenek senkivel kapcsolatba.


18/l



2022. aug. 15. 20:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Azok a pasik akiket keresel nem a nagy nyilvánosság előtt lesznek lesznek,még ha jól is néznek ki.
2022. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
Lehet te tűnsz kaphatónak az ilyesmire, de alapvetően nem biztos hogy veled van a baj. Az ilyen srácok alapvetően undorítóak, de szerencsére nem mind ilyen. Én például egy meglehetősen visszafogott srácnak tartom magam, nem lenne pofám csak emiatt kikezdeni valakivel. Ha esetleg van kedved beszélgetni egy normálisabb sráccal akkor állok rendelkezésedre :D 19/f
2022. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Bulikban a férfiak többsége nem élete szerelmét keresi :D Ha tartós kapcsolatra vágysz, ismerkedj máshol, pl. iskola, sport, akár katolikus közösségek.
2022. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is írhatsz 19F
2022. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm válaszaitokat. Én általában élőbe szeretek ismerkedni itt most gondolok 2-es és 4-es válaszolóra. Élőbe azért jobb mert ha találkoztunk valószínűleg a közelbe lakik. Interneten mindig az a probléma merül fel hogy nagyon messze lakik tőlem.
2022. aug. 15. 20:38
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
ÉlőbeN!
2022. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Hogy neked semmi sem jo!!


Viccet felreteve annyit tudok mondani, hogy sajnos ez ilyen. A mai “ferfiak” sem kapcsolatot keresnek, hanem inkabb csak kurogatni akarnak. Lehetsz te 10/10 is, akkor sem tudnak normalis kapcsolatokat fent tartani.

2022. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Elírtam 6-os válaszoló.
2022. aug. 15. 21:08
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem bulikban kell ismerkedni.
2022. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
Irj nekem
2022. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!