Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk és önbizalomhiányos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk és önbizalomhiányos vagyok, hogy szerezzek barátnőt??

Figyelt kérdés
2022. okt. 4. 09:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ezt a "tini" párkapcsolatok kategóriát is szét kéne szedni hetero meg lmbtq kategóriára, mert a kérdésből még az se derül ki, hogy pasi vagy csaj a kérdező...
2022. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

#29 Ha megengedi, akkor elküldöm priviben, bár most épp alakulgat neki vmi.

"az is sokat elárul, hogy legjobb lány barátod, és mégsem vagytok együtt" - Ez 3 dolog miatt van: ő se akarja, én sem akarom, plusz nekem van barátnőm is.


#30 "Gyönyörűszép és kedves, de persze a pasi ne legyen már idősebb 20-nál meg 17 nél se fiatalabb mi?" - Van egy mondás, miszerint éhes ember nem válogat. Nyilván van benne tartás, de ilyen helyzetben nincsenek ilyen szűrői.

2022. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
Fú ezt a mondást még én kedztem el vagy tíz éve mondogatni, meg irogatni jópár helyen... Látom terjed :D
2022. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
#33 Lehet, hogy a terjedési lánc egy újabb láncszeme vagyok, de ez a mondás kicsit erre is igaz. Nyilván én pl. nem jönnék össze egy bányarémmel, de ha csajhiányom lenne, akkor picit lejjebb adnék az elvárásaimból és nem csak modelleknél próbálkoznék.
2022. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
26%

"pl. nem jönnék össze egy bányarémmel"


Akkor még nem vagy elég részeg :D

2022. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
100%

Én önbizalomhiányos lányként mondom, hogy az önbizalomhiányos lányoknak se könnyű. Aki nem érzi magát nőnek, azt nem is fogják nőnek észrevenni. A pasik mind a nőies csajokat szeretik, (nem nem feltétlenül kurvásra gondolok.)

Szerintem a fiúknál is így van, kéne valahonnan önbizalom. Szerintem anélkül se lehetetlen, de jóval nehezebb mindkét nemnek.

2022. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

#32: nem küldted el, feltételezem, akkor összejött neki :D

Amúgy az "ő se akarja, én sem akarom" dolgot tapasztalatból tudom, hogy nem létezik :D A biológiai ösztön felsőbbrendű, mint bizonyos kimondott dolgok. Ha nem is akartok járni egymással, mert mondjuk már ismeritek annyira a másikat, hogy hosszú távon nem tudnátok elviselni egymást, kizárt, hogy legalább az egyikőtök ne gondolt volna arra, hogy le kéne feküdni a másikkal. (Hacsak nem titokban melegek vagytok).

Tele voltam ilyen friendzone kapcsolatokkal, köztük van jelenleg is olyan, aki nekem is egy jó barát-barátnőm, de az is onnan indult ki, hogy össze akart jönni velem, csak nekem nem igazán jött be, így elengedtük ezt a részét, de mivel elég sok közös témánk van, könnyen megértjük egymást, így mai napig tartjuk a kapcsolatot.

Egy fordított esetben bombázó volt a csaj, és mindenképp többet akartam tőle a semmitől, végül friendzone lett belőle, de ettől még az ösztönöm nem mondja azt, hogy ne álljon fel rá, amikor előttem áll egy szál bikiniben :D

Ha kicsit önbizalomhiányos a csaj mondjuk, akkor meg pont jók lennétek egymásnak.. mármint nem párnak, hanem barátként, hogy önbizalmat adj neki, és találjon maga mellé valakit.

2022. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

#36: persze, hogy nehéz önbizalom nélkül, de ahogy a nevében is benne van, azt nem másoktól fogod megkapni, vagy ne másoktól várd. Aki önbizalomhiányra hivatkozik, hogy azért nem tud csajozni/pasizni, és amíg nem lesz párja, addig önbizalma sem, az egy ördögi körbe kergeti magát (tudom).

Ahhoz, hogy ebből ki lehessen törni, saját magaddal kell dolgozni, magadban kell megtalálni a szerethetőt. Ha nem tudod magadat elfogadni, akkor (szar dolog, de törvényszerű), a környezeted is nehezebben fog elfogadni téged, mert kifelé közvetíted azt, amit magadban érzel.

Alakíts magadon bátran, vegyél fel egy stílust, egy egyediséget, ne légy szégyenlős. Tudom, hogy sok esetben az tart vissza embereket, hogy bátortalanok, mert mit fognak majd mondani. És ha mit mondanak, akkor mi lesz? :D Mi történik, ha másabb leszel, mint ami most vagy? Néhány napig majd furán néznek rád az iskolában, mert lehet a megszokott fiús kislányból egy fiús, önbizalommal teli csaj leszel.

Csak a kíváncsiság kedvéért (ha már idáig elolvastad) küldenél magadról egy tök hétköznapi képet? Esetleg segíthetek, mit tudnál alakítani magadon.

2022. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!