Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen meleg társkeresők...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meleg társkeresők vannak felnőtt kor alatt?

Figyelt kérdés

Milyen meleg társkeresők vannak felnőtt kor alatt

Azért írom így hogy ne törölje le a kérdést mert már egy párszor ki írtam de törölte

10/6/f


A koromat is azért írtam így hogy ne törölje


Előre is köszönöm a segítséget


2022. okt. 4. 22:16
 1/4 anonim válasza:

Nincs külön ilyen társkereső. Ugyan az van mint a 18+ felülieknek.

Régen volt a randi.gay amin 14 éves kortól lehetett regelni,de úgy tudom már ott is 18. (Régen szuper oldal volt,mára már elavult,alig látogatják)

2022. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Használod azok amik vannak, csak 18-nak írod be magad, ennyi. Ha nem szeretnéd akkor meg ne társkeresőn ismerkedj. Állítólag instagramon is lehet, bár én sosem próbáltam.
2022. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
62%
Így van, ahogy az előző válaszadó írta: használd azokat amik vannak, csak 18-nak írd be magad. Nagyon sok "18-as" srácról derült ki ismerkedésünk alatt, hogy korod béliek. Nem bántam. :)
2022. okt. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Pl. a gyakori is egy ilyen oldal lassan. :D De én úgy szoktam csinálni, hogy anotalkon beszélek és ha közel lakik hozzám, akkor átmegyünk snapre vagy instára és ott szoktam megbeszélni találkozókat. Nyilván úgy hogy előtte képet kérek hogy valóban azok akiknek vallják magukat.
2022. okt. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!