Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok srác miért gondolja azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok srác miért gondolja azt, hogy a lányoknak könnyebb ismerkedni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 10:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%

Ez az egyik.

A másik pedig az, hogy a lányok a "nehézséget" abban látják, hogy a sok fiú közül, aki náluk ajánlkozik, nehéz jól választani.

A fiúknak viszont teperi kell, legtöbbször az elutasításért! Nem az van, hogy választási lehetőségük lenne, vagy csak nagyon ritkán!

Ezt nem képesek megérteni, vagy elfogadni a lányok.

2022. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
Kiraksz egy képet instára, és rögtön repülnek rád a hímek.
2022. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos erre a kérdésre nagyon egyértelmü a válasz.

Kedves kérdező tudod ez olyan, mint amikor bejön neked valaki, és nemtudod hogy pontosan miért is, de bejön.

Nem igazán lehet meghatározni, hogy miért jobb a nőknek, de egyértelműen jobb.

Én egy kicsit már idősebb vagyok, /56/ de kb 2 éve keresek egy átlagos, normális jó kinézetű nőt. Nem cicababát, csak olyat, aki azért kinéz valahogy.

És képzeld el, hogy nem megy a dolog. Nem megy, pedig minden rendben van velem.

De egy dologban 100%- ban biztos vagyok.

Ha nem egy 56 éves férfi lennék, hanem egy 56 éves nő, akkor már tuti biztos hogy lenne egy jó párkapcsolatom.


Na ennyi a különbség drága.

Csak ennyi, de ez akkor is óriási különbség.

És képzeld el, hogy mindezek ellenére nem adom fel.

Csak azért se, mert megvan benne a hitem. Unom már ezt a függetlenséget. Nagyon jó ez is, de elég volt.

Szeretnék már elköteleződni, szeretnék szeretni, szikràt érezni, sokat költeni az álltalam imádott nőre.

Ezek olyan csodálatos dolgok, hogy akit szeretsz, azzal ezeket örömmel megteszed.

2022. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Picit megfordítom a dolgot:

Srácok! Akkor könnyebbnek éreznétek az ismerkedést, ha egy csomó unszimpatikus csaj próbálkoznak nálatok és alig lenne köztük normális? Vagy úgy jobb lenne, ha egy csomó csaj menne oda hozzátok, de csak a kiszemelt nem?

2022. okt. 6. 13:40
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

IGEN!

SOKKAL könnyebb lenne - mint az, hogy 100 próbálkozásból 1-2 olyan, ahol egyáltalán barátságos válasz érkezik.

Tudod, ez nagyon ki tudja végezni a morált a következő próbálkozáshoz.


Míg, ha egy lány már a századik kérőt hajtja el, az inkább egónövelő... de SEMMIKÉPPEN sem csökkenti!

2022. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15 Valóban nagyon egónövelő, ha minden jöttment bepróbálkozik, csak az nem, aki tényleg tetszik...
2022. okt. 6. 13:48
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

Látom, nem akarod érteni.

Ugye, egy picit sem egónövelő, ha 100 kérőd van?

Biztos az növeli akkor az egót, ha senki sincs?

De még jobban növeli, hogy ha te mész oda valakihez, akkor egy durva káromkodást kapsz?

Tényleg képtelen vagy felfogni?

2022. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos a szerelem az pont azért bonyolúlt és nem egyszerű, mert ritkán jön össze a kölcsönösség.

Aki nekem tetszik, annak én nem, akinek én tetszek, az meg nekem nem.

Ez teszi bonyolúltá ezt az egész életet kedves kérdező.

Ha a szerelemben elég lenne az egyoldalúság, akkor mindenkinek lenne párja.

Az nagyon egyszerű lenne, és akkor csak boldog emberek élnének a földön.

2022. okt. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
17: Hát ha mindenáron mennyiség vs minőségi ismerkedés témára akarsz rámenni, maradjunk annyiban hogy a kevesebb néha több
2022. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
65%

Néha, valóban.

De a NINCS az más kérdés.


Amúgy ilyen alapon azt is mondhatnád, hogy aki éhezik, az jobban járt, mint aki a bőség zavarában szenved (spoiler: NEM).

2022. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!