Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elbizonytalanodó lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodó lányok?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal jártam már úgy, hogy mindig "elbizonytalanodtak", és nem tudtam mit tenni, hiába bizonygattam, hogy sokat jelent, vagy éppen szeretem. Vegyük a szituációt: nagyon jól megvagyok valakivel, történik ez-az is akár, nem találkozunk pár napig, és kezdem úgy érezni, hogy kezd elbizonytalanodni. És utána már egyszerűen elúszott. És nem tudom, miért. Van erre recept?
2022. okt. 7. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arról lehet szó, hogy a történtek után nem mutattál annyi érdeklődést.
2022. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza lehet, de az is lehet, hogy rájöttek, hogy nem vagy az esetük és nem kívánnak hosszabb kapcsolatot.

Ezért ne szomorkodj, hiszen a megfelelő partner megtalálása keresésből, válogatásból áll. Ismétlem: ne szomorkodj!

2022. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!