Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gond van velem, vagy vak vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond van velem, vagy vak vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


19 éves srác vagyok és az utóbbi időben egy évig volt dolgom egy 16 éves lánnyal (lassan 17). Ezt az egy évet úgy értem, hogy pár hónapig csak chateltünk, randiztunk. 1 hónapot jártunk. Ezalatt az idő alatt kicsit úgy éreztem, hogy nem szeret eléggé, nem adja meg a kapcsolatnak azokat a dolgokat amik alapok lennének. Én egyfolytában próbáltam ezeket megbeszélni vele, de eléggé elutasító volt, nem írt vissza, meg ilyesmik, aztán olyanokra sem reagált mikor romantikusabb dolgokat írtam neki.


Ezután szakított velem, de hónapokig írkált, emiatt én is kerestem őt, próbáltam újraindítani a kapcsolatot és megbeszélni a dolgokat, de mindig elutasított, hogy például hogy nem tudja megadni egy kapcsolat alapjait, nem akar kapcsolatot de szeret, hiányzom neki. Volt egy nagyobb összeveszésünk, mikor több hónapig nem szóltunk egymáshoz, aztán amiatt is hajtottam, hogy béküljünk ki, sikerült, végül megtört és újra elkezdtünk találkozni, de 1 hónap után megint kirakott, szinte ugyan azokkal az indokokkal. Igaz, volt, hogy veszekedtünk párszor, de talán nem voltam annyira durva, hogy mindig ez legyen a vége, de lehet rosszul gondolom, ráadásul sokszor hozzám vágott olyan dolgokat, amitől nem éreztem, hogy tisztel, leginkább ebből voltak ezek a veszekedések. Még most is szeretem őt és szeretném vele, de már teljesen tehetetlennek érzem magam. Igazából ezt leírva lehet választ is kaptam a kérdésemre. De attól még sokszor úgy érzem én rontototam el.


2022. okt. 8. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"1 hónapot jártunk. Ezalatt az idő alatt kicsit úgy éreztem, hogy nem szeret eléggé"


A legjobb ekkor lett volna abbahagyni. A második legjobb pedig minden ezt követő pillanat volt, beleértve a mostanit is. Miért alázod magad? Nyilván csak szivat a csaj, jól esik neki a szánalmas koslatásod, de semmit nem akar tőled, sosem akart. Engedd el.

2022. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen ostoba csaj aki még egyáltalán nincs megérve egy párkapcsolatra. Konkrétan felesleges volt rá ennyi időt szánnod, bár ha magadtól erre nem jöttél rá, akkor téged sem tudlak sok jóval kecsegtetni.
2022. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress valaki mást, nem lesztek jó párok soha.
2022. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
2. Szerintem amúgy nagyon igazad van sőt 100%osan. Lány vagyok, és mikor tini voltam, kb 14/15 éves lehettem, írogattam én is fiukkal, akik bejottek de mivel én Angliába laktam ők meg Magyarba ,így nem nagyon lett volna esélyünk találkozni az adott személyel/személyekkel, de őszintén szolva nem is akkartam volna, tudni kell rólam h szeretethiányos voltam, sokat stresszeltem, talán még kicsit depis is voltam, illetve visszahuzodo tehát élőbe akkoriba ha rám nézett egy fiú már akkor elolvadtam, ha annyit szolt h Szia, vagy ha beszelt hozzám akkor meg vége, (es nem azert mert hogy "uristen valaki ember számba vesz") tehát nem ezért, csak mert így én ennyire zavarba tudtam jönni mindentől, meghát visszahuzodo is voltam. Mindenféle lelki problémáim voltak, nehezen értettek meg, lényeg a lényeg hogy szeretethiányos voltam, es örültem volna valakinek, valahogy elkezdtem irogatni egy Magyarországi fiúval instán, tök kedves volt, és a végén valahogy "interneten" osszejottunk, ugye elkezdte írogatni hogy "Edes" meg hogy "dragam" ilyesmi es eleinte igy tök jol esett, de aztán 1 hét mulva rosszul éreztem magam ezek miatt a szavak miatt,meg így ettol ez egész "szerelem" dologtol, és leírtam a fiúnak hogy inkabb engedjuk el ezt az egészet meg ilyenek (de amúgy annyira nem volt ideálom a gyerek, tehát helyes volt, de nem volt az ideálom, de mivel mar annyira unatkoztam meg olyan lelki problémás szeretethiányos voltam hogy nem is figyeltem igazán a kinézetére, hanem hogy legalabb a személyisége lehet olyan lesz mint amilyet mindig is szerettem volna) mert tudni kell azt is hogy nekem nagyon más az ideálom mint a többi lánynak, nekem nem jonnek be ezek a tipikus mai fiuk, kinai leves tészta haj, meg stb stb meg ez az egész h fiukon tapados nadrág, de most ha nem is a kinézetről beszélünk a személyiségük is szörnyüek, (oke tisztelet a kivételnek) Tehát nekem tipikus más ideálom is van mint a korombeli lányoknak, foleg igy a személyiség, már kiskorom óta van egy olyan személyiség amilyen fiút én elképzeltem magamnak. Igaz ilyen fiút még nem lattam életembe se max hasonlot de biztos létezik, jo oke ez most igy pontosabban nem ide tartozik, tehát térjünk is vissza a témára, tehát én akkor visszautasítottam az a fiút, amúgy én voltam 14 a fiú 16, és rá 2 napra meg ugy ereztem megint hogy egyedul vagyok "hiányzott" ez a fiút, annak ellenére is hogy se külsőleg se belsőleg se volt az ideálom, mert hiányzott az hogy szép dolgokat írjon, amitől kicsit boldogabb lettem, uttána megint leírtam neki hogy hiányzik meg minden, de rá 3,4 napra megint be ütött nálam ez az érzés hogy "jaj mitcsinalok" ez egy ilyen fura megmagyarázhatatlan érzés de tényleg. Szóval magambol ki indulva igaza van a 2-es válaszolonak, nincs megérve egy kapcsolatra. Mert én se voltam 14/15 évesen, mert ilyen hirtelen furcsa érzéseim lettek a semmiből innen is azt bizonyította az egész hogy még agyilag nagyon is gyerek voltam. Remélem nem gond hogy ennyit írtam, es azt is remélem hogy segithettem! Mindenkinek további szép estét!
2022. okt. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok, és lehet hogy a lány már lassan 17, de lehet ugyanabba a passzba van mint én 14/15 évesen sőt szerintem én még 16,17 évesen is ilyen voltam, kb 18 évesen értem meg egy kapcsolatra.
2022. okt. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, azt még elfelejtettem írni hogy ilyen lányokkal még nem igazan érdemes kapcsolatot építeni, mert még szellemileg nem értek meg erre, valami be üt és olyankor keesz.
2022. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért van mert már hónapokkal ezelőtt le kellett volna fektetned. Neki erre ment ki az egész. A barátnői valószínű azt hiszik, hogy ő nem elég jó neked és emiatt kirak, nem rak, kirak, nem rak. Te meg itt vívódsz ahelyett, hogy lennél férfi és egyszer megdugnád.
2022. okt. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megint szeretnèk neki írni
2022. okt. 17. 10:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!