Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálta ezt? Írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Írjak neki?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el dolgozni egy új helyen, és múlt héten dolgoztam együtt először az egyik sráccal, akivel első pillanattól fogva nagyon jól kijöttünk, teljesen egymásra voltunk hangolódva és nagyon jól éreztem magam aznap, este instán is beszéltünk egy keveset. Vasárnap ráírtam, hogy jön e a következő héten, és szó szót követett, a végén írta, hogy találkozhatnánk munkán kívül is. Válaszoltam, hogy nagyon szívesen, ha barátilag lenne a dolog. Írta, hogy persze ő is úgy gondolta, viszont miután felhoztam egy programötletet 2 napig meg sem nézte az üzenetem, azután pedig leláttamozott és azóta (1 hete) nem írt.

Csak arra tudok, gondolni, hogy megsértődött amiatt, mert nem megyek el vele randira, de ez nem ellene irányult, beszéltem már aznap vele erről amikor együtt dolgoztunk, hogy jelenleg hanyagolom a randizást, és inkább barátilag vagyok el az emberekkel, aztán vagy alakul valami, vagy nem. Meg eleve éretlennek tartom ezt a viselkedést, hogy 'ha nem jössz el velem randira akkor már nem érdekel a személyed és nem akarok veled találkozni".

De ha meg nem emiatt csinálta, akkor már régen írnia kellett volna, hogy mizu a találkozóval :/

Nagyon gondolkozom már régóta, hogy ráírjak e, a büszkeségem nem engedi, viszont sosem hangolódtam még össze ennyire senkivel. Azért írnék, mert nagyon úgy tűnik, hogy jövő héten sem fog jönni dolgozni, így megint nem fogunk találkozni. Nektek mi a véleményetek erről/mit tennétek?


2022. okt. 9. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám a helyedben, főleg, ha biztosan nem akarnál többet.
2022. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Az a baj, hogy nem tudom. Külsőre átlagos a srác, viszont belsőre nagyon megfogott és nálam él az az állítás, hogy a belső megszépítheti a külsőt. A randizást azért hanyagolom jelenleg, mert nyomás alatt éreztem magam, hogy "na akkor ebből biztos kapcsolat lesz és a másik biztos érez már valamit és többet akar", mivel nálam lassan alakulnak ki az érzések, és volt már ember akit elszalasztottam, mert megijedtem a "nyomástól". (lehet éretlenségnek vagy hülyeségnek hangzik, de nem szeretnék több csalódást okozni, ezért választottam inkább ezt a legyünk el baráti alapon dolgot)

Egy szó mint száz, nagyon szívesen találkoznék a sráccal és nagyon szívesen beszélnék még vele :/ Aki nem érdekel, azzal értelemszerűen nem találkoznék munkán kívül.

2022. okt. 9. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő többet akart, te meg bizonytalan vagy. Korrekt a részedről, hogy ezzel tisztában vagy és "nem hülyíted" vagy "szórakozol vele".

De ő mit lát az egészből? Érzi, hogy nem közömbös számodra, ő is bír téged. Ment oda-vissza a flört majd lepattintod. Így jogosan érzi, hogy szórakoztál vele vagy hitegetted.

Szerintem megérné vele tisztáznod azt, hogy te csak közvetlen vagy a srácokkal vagy vele el tudtál lazulni, de nem hitted volna hogy ő többet is szeretne. Majd bocsánatot kérni a félre kommunikálás miatt.


Mellékesen megjegyzem, hogyha valóban el tudsz lazulni a srácokkal már a barátság legeslegeslegelején tisztázd velük, hogy nálad minden baráti, még az is ha a nyakába vesz. Nekem is vannak olyan fiú barátaim, akikkel ha találkozunk simán megölelnek és megpörgetnek a levegőben vagy egy koncerten a nyakukba vesznek. De velük én is tisztáztam, hogy ha nekik egy pillanatra is kellemetlen vagy félre értik azonnal kérdezzenek rá, hogy mi volt vagy mi ez és beszéljük át.

2022. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Légy határozottabb a párkeresésben és minden bajod megoldódhat.
2022. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!