Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon féltékeny lehetett a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon féltékeny lehetett a srác?

Figyelt kérdés

Elmeséltem az egyik srácnak, hogy beszélgettem egy másikkal, de csupán csak jószívűségből, mert a srác kilógott és segíteni próbáltam. Vagy lehet az esett neki talán rosszul, hogy elmondtam ez a csávó fel akart hívni magához ? De nem mentem fel, nekem az első srác szimpatikus nagyon. Ő jár egésznap a fejemben. Semmi pénzért nem mentem volna fel ehhez a baromhoz.


De amikor elmondtam mind ezt olyan mérges lett.


Nem értem, valami rosszat mondtam ?



2022. okt. 9. 18:14
 1/2 franciasrac ***** válasza:
100%
Ha szeret téged akkor igen
2022. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd vele az eseményeket, de semmitb ne ferdíts. Ha elfogadja, rendben. Ha nem fogadja el - ne sajnáld, mert életében féltékeny lenne melletted.
2022. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!