Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak fontos, hogy a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak fontos, hogy a fiú tudjon valamin játszani, érteni valamihez, stb...?

Figyelt kérdés

Fondolok itt hangszer, sport, kézügyesség, vagy bármi olyan feladat, ami nem minden ember számára hasonlóan vézehető feladat.


Kell nektek, hogy egy fiúban ilyen, vsgy hasonló tulajdonsáfok legyenek?


Akinek van barátja, az mikhez ért vagy mit tud csinálni?



2022. okt. 9. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Önmagad légy, az a fontos.
2022. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem fontos igen, mivel ez azt mutatja, hogy kitartó és szenvedélyes annyira, hogy megtanuljon ilyen dolgokat és foglalkozzon is velük. Az én barátom ékszerész, tud gitározni, dobolni és verseket ír.
2022. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinél fontos, hogy legyen valami hobbija, jártassága, tök mindegy hogy fiú vagy lány. Most fordítva bele gondolva neked melyik a szimpatikusabb? Ha a lánynak van hobbija, elfoglaltsága, vagy nincs egyáltalán és nem ért semmihez?
2022. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
26%
Az izgató ha tudok FIFázni?
2022. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mondanám, hogy érdekesebbé tesz, de csak amiatt nem fog beléd szeretni, mert pl. tudsz gitározni.
2022. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem mindenkiben nem lehet szenvedély.. van aki jol tud szexelni az is művészet.
2022. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a dolgok önmagukban nem elégségesek ahhoz, hogy belezúgj valakibe. Ahhoz viszont elég, hogy legyen közös témátok, ha éppen neked is hasonló a hobbid, az érdeklődési köröd stb., ami nagyon megkönnyítheti az ismerkedést. Másrészt ott van az, hogy imponáló, ha valakit szenvedélyesen érdekel valami, több dologban járatos, tanulékony, művelt, de ezeket mind lehúzhatja a wc-n, ha amúgy egy tahó barom vagy külsőre sem jön be a lánynak. Szóval jó, ha valaki nem egy szűklátókörű agyhalott, de önmagában kevés.
2022. okt. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
#7 vagyok ismét. Hetero pasiként azt tanácsolom, hogy olyan társat keress, akinek nem csak az tetszik benned, hogy pl. jól gitározol, 10 gólt rúgsz egy meccsen, 2 perc alatt összedobsz egy IKEA-s bútort vagy szép verseket írsz, hanem úgy az egész lényed.
2022. okt. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Az menő, ha gitározik, vagy jó egy sportban, nekem az bejön, hogyha tud valamit, amit én nem, és megtanítana rá, de ezek is csak egyek a sok közül. A sport csak azért fontos, mert nekem is szerves része az életemnek, és a sport is sokmindent elmond egy emberről.
2022. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm az értelmes válaszokat Mindenkinek! Nem tudom, honnan jött ez a gitár,😆 de én orgonán játszok, bár nem hiszem, hogy így is más lenne. Vagy mégis? Számíthat a hangszer?
2022. okt. 16. 15:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!