Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy minden lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden lány csak kihasznál?😕

Figyelt kérdés

Egy kedves fiú vagyok,gyermekotthonban élek.

Senkit nem nézek le,mindenki úgy jó ahogy.

Nem rég lett vége a kapcsolatoknak.....

Nagyon kedves lányt veszítettem el.

A lényeg a lényeg...

Miért csináljátok lányok azt,hogy csak addig vagyok jó,amíg nem találtok jobbat nálam?

Igen tudom,nem vagyok jó,csúnya vagyok.

De nekem is vannak érzéseim.

Mikor meglattam a barátnőm egy fiúval,fogtak egymás kezet és csokolgattak egymást.

Nem szóltam semmit,mert nem tudta higy láttam.

Mikor taliztunk,nem kérdeztem rá,de aztán furcsán viselkedett,mindig a telojat nézte...

Majd jött egy hívás és elment.

Azóta nem is láttam,és nagyon fáj,én megbiztam benne,szerettem,megadtam mindent neki,de neki egy szép fiú kell,nem egy ronda 😐😩.

Azóta is nézegetem a messengert hátha ír,de nem hogy nem ír,de le is vagyok neki tiltva 🥺💔.

Szívem szakad meg ha rá gondolok 😭.

Nekem nagyon nehéz hinni emberekben,mert kis koromban mindig bántottak a szüleim és otthonba kerültem.

Mindig csak a kritikákat kaptam.

Nem tudok már bízni a szerelembe se,nagyon fájdalmas mindig,ha hiszek is lányba és beleszeretek.

Azt érzem hogy én nem vagyok ebbe a bolygón senki,csak egy semmit tevő ember,akinek nincs keresni valója itt...

Nem tudom mit rontok el,és semmit nem tudok.



2022. okt. 9. 22:40
 1/8 anonim válasza:
98%
Valószínűleg nem ő volt a megfelelő. Hidd el, jobbat érdemelsz, akire lehet ,hogy sokat kell várnod de meg fogja érni és el fog érkezni a megfelelő időben. Lehet ,hogy addig még tanulnod kell az életről, tapasztalni kell de soha ne add fel.😊 Ne erőltess semmit, annak sosincs jó vége. Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel. Illetve nem érdemes senkinél sorban állni, mert másnál első vagy.. csak lehet még nem láttad.😊 Én kívánom neked hogy boldog legyél. Ezt egyedül is lehet teljesíteni egyébként. De hidd el, nem vagy elkésve semmivel. 😇
2022. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

"Azt érzem hogy én nem vagyok ebbe a bolygón senki,csak egy semmit tevő ember,akinek nincs keresni valója itt..."


Kedves Kérdező!

Nem vagy egyedül, én is így érzem, nem vagyok én senki, néha fulldoklom a láthatatlanságtól, hiába szólok, senki nem hall meg igazán... és gyengülök


De ehhez nem kellett szakítás, még soha nem volt párom, tőle függetlenül is létrejöhet ez az állapot:(

2022. okt. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Tökéletesen egyetértek az egyes válaszolóval, ne keseredj el, habár most még úgy érzed ő volt az igazi, hidd el, nem ő volt.

Nem éri meg szomorkodni miatta, majd biztosan lesz olyan valaki

aki meg fog téged becsülni, csak várnod kell rá. Ne érzed úgy, hogy felesleges vagy, igenis sokat érsz és tanuld meg elfogadni magadat olyannak amilyen vagy, hiszen ha te nem tudod szeretni magad, akkor mástól hogy várod el?

2022. okt. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Én azért rákérdeztem volna, mikor taliztatok. Ne nézzen már hülyének? Érted! És azt is megkérdeztem volna tőle, mi indokolta ezt a gusztustalan fordulatot az amúgy is szánalmas életében? Mi az, hogy valaki szebb, azt lecseréljük a jelenlegit? Ez nem egy megfakult előszobafüggöny, ami egy idő után már csak a funkcióját tölti be, de nem tudunk a mintában gyönyörködni. Hülye pisis volt ez. Pucéran kellett volna kereszten elégetni a gyermekotthon udvarán, mialatt pár kiskorú az égő kereszt körül kézenfogva elénekelték volna az Ave Satant :-D
2022. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

5-os

Lányra sosem emelhetsz kezet, te állat

2022. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
7/7 majd,amikor az apja egyenjogusag cimszo alatt jol bele ver a fejedbe kettot,ugy,h leszakad,akkor meg majd pislogsz:))Az ilyen,es hozzad hasonlo patkanyokat az IGAZI ferfiak eltapossak,mint egy csotanyt.
2022. okt. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy mondatot ragadok ki a kérdésedből:

"Miért csináljátok lányok azt, hogy csak addig vagyok jó, amíg nem találtok jobbat nálam?"

Hát pontosan azért van a párVÁLASZTÁS, párKERESÉS, hogy kiválasztjuk, keressük a nekünk leginkább megfelelőt.

Hidd el, hogy nálad is előjön olyan eset, amikor az akkori barátnődnél, párodnál találsz jobbat, különbet és dobod a mostanit. Ez a párválasztás törvényszerű velejárója. Te sem estél egyből a karjaiba annak a lánynak, akit először (fiatalon, szereleméhesen) megláttál, hanem válogattál. Ráakadtál arra, akiről írsz, ő is jónak látta a kapcsolatot, de talált mást, akivel úgy tűnik neki, hogy jobb lesz, mint veled volt. Aztán majd eldől, jól gondolta-e és vagy visszamegy hozzád (ne fogadd vissza, hisz lát náladnál különbeket is lelki szemei előtt), vagy keres egy harmadika, negyediket.

Ebből áll a párválasztás, párkeresés, tehát ne haragudj rá. Lépj túl rajta.

2022. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is:Az utolsó előtti mondatod nem igaz.

Másodszor:Te jól vagy igy ahogy vagy.Nem kell semmilyen párkeresésen törnöd magad,meg erőltetni azt hogy legyen valakid.Meg nem kell megjátszanod magad azért hogy női nemi szervhez jussál.

Hidd el, ha meg is lenne,pár év után úgy állnál hozzá hogy jó volt az a sok nő meg minden,de nem lettem megváltva a phina tömkelegektől.


Ha ez neked nem megy sebaj,van valami más amiben szavatoztathatod magad.

Nem vagyok pszichológus meg szakértő,de én mindig úgy gondoltam,hogy ez a csajozás dolog is egy olyan dolog,amiben az ember vagy jó,vagy nem.

És ez igy jó ahogy van,mert nem lehet meg minden mindenkinek.

Nem lehetsz pl egyszerre jó matekból és történelemből,mert kell valami amiben kompenzálódnak a jellemedben a jó és rossz tulajdonságok.

Nem tudom vágod e hogy értem.

2022. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!