Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha ennyire aggódom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ennyire aggódom amiatt, hogy sikertelen vagyok párkeresésben?

Figyelt kérdés

Magával az ismerkedéssel még nem is lenne nagy baj, bár tekintve, hogy zárkózottabb személyiség vagyok ezért inkább neten szeretek.

Alapból olyan lányt is elég ritkán találok, akivel értelmesen el lehetne beszélgetni, de ha esetleg mégis el kezdünk napi szinten beszélni, előbb utóbb nagyon kijön, hogy egyáltalán nem illenénk össze és semmi azonos nincs bennünk.

Randiig jutottam, ez a legnagyobb eredményem, mert 19 évesen még csókom se volt, úgyhogy nem kicsit kezd gázos lenni a helyzetem. Sokat stresszelek emiatt, ami biztos, hogy a kisugárzásomra is kihat.

Külsőre, belsőre is normális, átlagos srác vagyok, ha nem így lenne nyílván egyesével koptatnának le a lányok, de nem ez a probléma, hanem egyszerűen nem találom meg azt a lányt akivel igazán összeillenék. Ebből a szempontból lehet picit túl idealizálom a dolgot, de én tényleg csak egy normális párkapcsolatba szeretnék belemenni, a pár hónapos toxic kapcsolatokhoz egyáltalán nincs kedvem.

Jövőre 20 leszek, nyílván vágyom is már egy kapcsolatra nagyon. De mit csináljak ezzel, hogy ennyire rá vagyok görcsölve a témára?



2022. okt. 10. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem már ugyan volt kapcsolatom, viszont felteszek pár kérdést.

Miért lenne szükséged másra, hogy az életed teljes legyen?

Miért nem próbálsz javítani magadon, legyőzni a félelmeid ahelyett, hogy várod, hogy az öledbe pottyanjon valaki.

Hidd el nekem, hogy ha magadra fókuszálsz és a legjobb énedet tudod adni, akkor fog jönni kapcsolat.

2022. okt. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehet, hogy te valójában nem is egy lányra vágynál, hanem a párkapcsolatról szőtt ideáidba vagy szerelmes? És azért nem tudsz minőségi kapcsolatot kialakítani a lányokkal, akikkel összeismerkedsz, mert nem egy személyt kergetsz, hanem egy elvont fogalmat, egy eszmét?


Ez egy elég általános probléma szokott lenni lányoknál és fiúknál is.

2022. okt. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Ott van a kutya elásva, hogy a netes ismerkedés csak ritkán működik igazán. Baszpajtásokat lehet találni, de komoly társat kevesebb eséllyel.


A valóságban van a megoldás. Emberek közé kell menni, jelen lenni, látni és látszani. Lehajolni egy elejtett öngyújtóért, nevetni és nevettetni, beszélgetni, kabátot felsegíteni, kávét rendelni, együttérezni, véleményt alkotni, konfliktusokban helytállni meg minden ilyesmi.


Ezek mutatják meg, hogy ki vagy valójában, nem egy profil vagy csetelés. Akkor is így van, ha csendesebb típus vagy, sok lány pont ilyet keres. Csak a valóságad valóságos megoldásokat.

2022. okt. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Hova mész továbbtanulni? Mennyit keresel? Bár ha nem nézzel ki jól akkor nincs sok esélyed, a 25 év körüliek vagy 30%a még szűz, sok férfit csak akkor vesznek emberszámba amikor családalapítás téma van, addig meg kopj le.


Nézd, án mostanában több elég jól keresővel beszéltem akik most nettó 500-1 millió közt, de vannak akik jelenleg 2-3 millió nettót keresnek, hivatalos munkával, amúgy pilóták. Igaz több év munkanélküliek voltak. Na mindegy.


Tudod mit mesélnek?


Amikor kamaszok voltak, nem néztek ki jól, a lányok rájuk se néztem, még 20-25 év közt se figyeltek fel rájuk. De később 28-30 felett meg szó szerint elkezdték nekik csapni a szelet, tudod amikor családalapítás téma van, akkor már egy jól kereső, nyugodt sráccal fognak összejönni. Bár ekkor már ők mesélték nem azok a lángoló szerelemmel, odaadó szexel vannak a lányok, hanem inkább úgy hagyják magukat megcsinálni.



Sajnos, ha nem nézel ki azt csak pénzel lehet kompenzálni, de azt se fiatalként hanem 28-30 felett, de inkább 30 felett. Arra lehet kompenzálni az embernek legyen barátnője, de azt nem ,hogy szeressen is téged és ne csak a pénzedért tűrjön el, és azért ,mert stabil megbízható férfi vagy. Hát kb.



Aki nem tud lendíteni az életén 28-30 felett, kevese keres, nincs saját háza, akkor az szinte emiatt bukfenc a nőknek. 30 felett, már egy jólkereső férfit akarnak, kiélték magukat, most már itt a családalapítás. Tiniként elég egy helyes pofi, felnőttként hiába helyes, nem keres jól bukfenc.

2022. okt. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

#4 te milyen körökben mozogsz? :O


Ezek irtó kellemetlen általánosítások, és az én tapasztalataim teljesen ellentmondanak ennek.


Persze létezik a jelenség, és én is ismerek ilyeneket, de messze nem csak ez van.

Ráadásul az efféle számító ribik eleve nem jönnek szóba egy magára valamit is adó férfinél.

2022. okt. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát sajnos a nagyon sok kb szerintem a férfiak 30%a így jár, férfiként nem tudnak rájuk nézni a nők, csak 30 felett apaként tudnak rátekinteni.
2022. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg, hogy ne aggódj!
2022. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!