Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányokkal ismerkedni akik nem isznak, nem cigiznek, nincs tetoválásuk, piercingjük, festett hajuk, műkörmük és még intelligensek is?

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 19:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok erre biztos receptet.

De nekem sikerült. Hogyan? Egykori exem ismerőse volt. Egyszer találkoztam vele, akkor még semmi extrát nem éreztem. Aztán amikor exemm szakított velem, utána pár hónappal eszembe jutott ez a lány. Összebarátkoztunk. Aztán ... úgy alakult, hogy összejöttünk.

Soha nem ivott, és nem is cigizett. A festett haj mondjuk azt mondja, hogy van, akinek kifejezetten jól áll, de tetoválást és piercinget soha nem akarna. Sminkelni sem szeretne.

Persze, ha mondjuk nem pont ilyen lenne, akkor is szeretném.

2022. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%
Már kb 4-szer feltetted a kérdést. Nem unod még?
2022. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

1

De nekem nincs exem és ismerőseim se nagyon vannak

2022. okt. 15. 19:56
 4/40 anonim ***** válasza:
19%

Biztos szeretnél te ilyen lányt megismerni?

Magamból kiindulva, nem kellenne ilyen lány a fiúknak. Jobban jársz, ha kerülsz :(

2022. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

2

Most írom ki először, szerintem összekeversz valakivel


4

igen, biztos. Nekem pont hogy egy alkesz-cigis-kékhajú-buta csaj nem kellene

2022. okt. 15. 20:01
 6/40 Lazy Lover ***** válasza:
8%
Na ez 1 jó kérdés
2022. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
73%

Ez engem is érdekelne. Én is egy ilyen lányt szeretnék megismerni, hiszen én ugyanígy elutasítom ezeket.

F/20

2022. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki külsőre nem "alkesz-cigis-kékhajú-buta"... attól belsőleg ő is lehet problémás.


A cigiről, alkoholról legalább le lehet szokni, a haj is lenő, észt suliban is lehet szerezni, de van, amit nem lehet változtatni, és nem minden a külső.

2022. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
64%
Egyetemeken annyi ilyen van.
2022. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

De vannak olyanok, akik tök normálisnak néznek ki és egyedül üldögélnek. Náluk próbálkozz.


Semmit sem veszíthetsz, lehet jövő héten már nem is látod.

2022. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!