Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 napja szakítottam a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja szakítottam a barátnőmnek, de már most idegesít, hogy nincs senkim. Ez normális?

Figyelt kérdés
Komolyan egyszerűen nem jó ez a magányoság még csak 18 éves vagyok, de olyan jó érzés volt, hogy valaki szeret, hogy én már most szeretnék új barátnőt. Szerintetek ez nem normális? Mit tegyek? Ez kapcsolatfüggőség? Azt érzem, hogy így egyedül nem jó az életem.
2022. okt. 21. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Ez beteges
Nincs ezzel gond
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd megszokod. Foglald el magad értelmes dolgokkal.
2022. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Kapcsolatfüggőnek tünsz
2022. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Társfüggőség, kapcsolatfüggőség.
2022. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Előttem leírták, hogy mi a baj, szóval max annyit tennék hozzá, hogy keress fel egy szakembert.
2022. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!