Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tapasztaltatok lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tapasztaltatok lányok? Fiúk, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiú, aki apa nélkül nő fel, és felnőtt korára eléggé elzüllött,cigizik, csomó nőn túlvan,kikezd mindenkivel,egy igazi, hosszú párkapcsolata se volt,magabiztos, jóképű tökéletes külsővel. Mi járhat egy ilyen fiú fejében? Hogyan viszonyul egy elkötelezett kapcsolathoz?

Meg tud változni egy lány kedvéért vagy a lányért? Milyen gyenge pontjai vannak az ilyen fiúknak?



2022. okt. 22. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
A lányok 90%-a azt hiszi, hogy meg tud változtatni egy fiút, pedig főleg, ha nagyon akarja, akkor nem tudja. A fiú majd idővel változik, az sem mindegy, hogy mennyi idős. Valószínűleg a tökéletes, magabiztos külső egy nem túl megnyerő belsőt takar. Értve úgy, hogy nem tudhatod mennyire kínlódik önmagával, nem tudhatod, hogy mennyire stabil belül az önképe. Szerintem nincs teljesen megelégedve önmagával, addig pedig tartós párkapcsolata sem lesz. Persze ez csak az én véleményem, nem ismerem a fiút és nekem ennyi információból, ez jut eszembe.
2022. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Biztosan meg tudna, de nem fog megváltozni, mert pont az ilyen naív lányok lesznek a következő trófeái.

Kérdező! Ha neked tetszik egy ilyen srác (és hosszú kapcsolat a cél), akkor még azelőtt mondj le róla, hogy teljesen beleszeretnél. Nem fog érted megváltozni és nem fogja érdekelni, hogy te sérülsz-e lelkileg miatta.

2022. okt. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Jól értem csak azért tetszik neked mert "tökéletes külsővel" rendelkezik, amúgy pedig "elzüllött"-ként hivatkozol rá.

Ha van egy kis eszed akkor jobban teszed ha ezt elengeded.

2022. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én nem tudom reálisan látni ezt a helyzetet. Szórakozik velem, és nem akar leállni. Tényleg csak azt éri el, hogy sérülök, miközben tudom, hogy nincsenek komoly szándékai
2022. okt. 23. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Mindenki megtud változni valakiert ha akar.
2022. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
#4 Ez a baj, hogy közben sérülsz... Zárd ki az életedből, méghozzá mihamarabb, mert tönkremehetsz mentálisan.
2022. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vigyazz magadra, azt fiut ne engedd kozel magadhoz,
2022. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
100%
A férfiak tudnak változni, de az alapszemélyiségük nem módosul. És ne akarj senkit megváltoztatni. Fogadd el. Ha bánt hagyd el.
2022. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem olvass bele itt a "felnőtt párkapcsolatos" rovat kérdéseibe. Azok a nők, akik azt hiszik, majd megváltoztatják a "rosszfiúkat", 10%-ban sikerrel járnak, 90%-ban meg így jönnek létre azok a fiatal anyukák, akik egyedül tilitolizzák a babakocsikat mert apuka lelépett, vagy a terrorban élő, bántalmazó családok, alkoholista férjjel. Egyszer a büdös életben tanuljon már egy nő a többi nő hibájából, és keressen magának egy korrekt, normális, becsületes fiút/férfit.
2022. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!