Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tud választ adni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud választ adni rá, hogy miért tiltott le?

Figyelt kérdés
Letiltott, majd később feloldott. Persze, most örülhetnék, hogy feloldott, de megkérdeztem, hogy miért tiltott le. Nem válaszol. De csak érdekel, hiszen jó lenne tudni.
2022. okt. 23. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Majd megtanulod, hogy érzéseket nem lehet magyarázni.

A nők pedig 88% érzésből vannak.

2022. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csakhogy nem tudok továbblépni. Mi van, ha megint letilt?
2022. okt. 23. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen kérdezd meg. Nekem az ilyen alapból felejtős, de tudod milyen köztetek a viszony.
2022. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik kérdésnél leírtuk már neked, hogy lépj tovább, hiszen a csaj 14 éves és éretlen. Miért nem hagyod őt?
2022. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg azért mert vagy éretlen vagy játszik az érzelmeiddel és kihasznál.


Lépj tovább szerintem is, nem érdemes vele maradnod, ha csak így letilt aztán még nem is magyarázza meg, nem is kér bocsánatot, nem akarja megbeszélni...

2022. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert hülye
2022. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!