Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valószínű mikropéniszem van, kiskorom óta nem nagyon vettem észre változást rajta, lankadtan 4-5, állva 10-11 centi körül lehet. Barátaim közül már mindenkinek barátnője van, tőlem meg kérdezik sokan hogy miért nem csajozok, miért nem beszélek egy lánnyal sem, lassan már kezdik azt hinni hogy meleg vagyok. Hát ezért, csak ezt senki nem tudja. Van egy lány akibe 2 éve szerelmes vagyok, de nem merek semmit sem lépni felé, nem merek kapcsolatot egy lánnyal sem kezdeményezni, mert biztos hogy elhagynának a farkam miatt és egy életre beégnék. Emiatt nagyon rosszul érzem magam, én is nagyon szívesen csajoznék, nagyon örülnék ha nekem is lehetne barátnőm, de tudom, hogy ez így nem lehetséges.

17/F



2022. okt. 24. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet barátnőd, csak valaki olyat kell választanod, aki nem hagyna el ilyen hülyeségek miatt
2022. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
17 évesen ekkora probléma? 24 éves koromig nem volt nőm
2022. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem kéne így rágörcsölnöd. Jó, sok lány nem tudná ezt elfogadni, de akad olyan is bőven, aki igen. Végülis máshogy is meg lehet oldani a dolgokat :D én pl úgy gondolom, hogy még mindig jobb a túl kicsi, mint a túl nagy, mert az előbbi legalább nem fáj. (Privit nem kérek, van barátom).
2022. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó hát 10 centi azért még nem a világvége. Ha jól használod és használod a kezedet is, akkor egész jó lehet, plusz szerintem a játékszerektől se zárkózz el, így a szex nem fog problémát okozni.


Nekem anno volt egy pasim akinek mikropénisze volt, de olyan szinten megsértődött hogyha nem azt látta hogy élvezem amit csinál hogy lehetetlen volt a szexről beszélgetni vele. Ez hatalmas probléma egy mikropénisznél, hisz ezt azért elég jó módszerekkel lehet már orvosolni és nem attól lesz élvezetes az együttlét hogy ősember módjára csináljuk. Igazából emiatt az elzárkózás miatt ment tönkre a kapcsolatunk ugyanis ez nemcsak a szexet tette tabutémák ha nem sok minden mást is.


Szóval szerintem ne ez legyen a legnagyobb visszahúzó erő és próbálj emellett önbizalmat építeni. Ha rendes srác vagy és tetszik valaki, akkor szerintem siman lehet próbálkozni, elhívni egy teára vagy kávéra vagy valami...

2022. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, keress egy aszexuális lányt.
2022. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha.
2022. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!