Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik nekem és valószínűleg én is neki mert nagyon sok erre utaló jel van de mostanában mindig azt mondja hogy hetero (pedig nagyon látszik rajta hogy nem az régebben meg mindig azt mondta hogy meleg)

2022. okt. 26. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon látszik rajta? A homlokára van tetoválva, vagy mi?

Az meg hogy régebben mit mondott, kétlem, hogy számít. Gondolom nem vagytok többet 18-nál. Márpedig nem sok tini van, aki teljesen biztos magában, pláne nem ha a nemi identitás a téma.

2022. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

"Márpedig nem sok tini van, aki teljesen biztos magában, pláne nem ha a nemi identitás a téma."

Én egy olyat se ismertem még, aki ne lett volna biztos magában, nem mindenki ferde hajlamú.

2022. okt. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Persze, nem is pont így értettem. Én sem kételkedtem benne soha, hogy hetero vagyok. Viszont nagyon sokan vannak, akik nem biztosak magukban, "divatból" vonzódnak azonos nemhez és hasonlók.

Nekem a kérdésből egyáltalán nem az jött le, hogy a kérdező nagy szerelme teljesen biztos benne, hogy leszbikus.

2022. okt. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 mikor együtt vagyunk mindig máshogy viselkedik velem, mondták mások is hogy lehet be jövök neki
2022. okt. 29. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Akkor közeledj felé. Nem kell egyből lerohanni az érzelmeiddel. Csak barátkozz, ismerkedj vele. :)

2022. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!