Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rám van mozdulva az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám van mozdulva az osztály legcsúnyább lánya. Mit tegyek hogy ne is sértsem meg nagyon?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam meg neki mégis tapintatosan hogy bocsika de nem kellesz. Nagyon nyomulós meg akart hívni egy sütire is. Amikor megyek haza direkt velem jön és nem lehet leállítani. Brutál kövér és tele van a feje pattanàssal. Mit tegyek?

#csaj #pattanás #Rám nyomul
2022. okt. 28. 11:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Én lehet azt mondanám, hogy szeretek egy másik lányt.
2022. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
8%
Mondd meg, hogy ha belemegy egy kósza numerába, akkor elgondolkodsz a dolgon.
2022. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Csak mond azt hogy nem érzed a kemiát, szeribted nem illetek össze.
2022. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Viselkedj vele tartózkodóan, ne kerülj a közelébe, a szemkontaktust is kerüld, 1-2 szóval válaszolgass. Ha jön veled, mondd, hogy bocs, sietek, és szaporázd meg a lépteidet, vagy mondd, hogy most be kell még menned ide-oda, boltba, patikába. Szóval semmivel ne érezze magát bátorítva.
2022. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom, hogy miért pontoztatok le. Sértésnek fogja venni, és gyűlölni fogja a srácot, aki csak ki akarja használni. (Második voltam.)
2022. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy sértésnek fogja venni a sértést, 5-ös! Nem úgy szólt a kérdés, hogy hogy tudná megsérteni a lányt, arra kérdés nélkül is képes lenne, csak mint intelligens ember, nem az a célja.
2022. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%
Rám folyamatosan rám voltak kattanva olyan lányok az iskolában, akik nem tetszettek. Nem értettem, miért? Aztán rájöttem: Mert velük mindig bunkó, és lekezelő voltam. És erre indultak be... Csúfoltam őket, cikiztem őket (nem vagyok rá büszke, de először fel kell nőnie az embernek hogy belássa a múltbéli hibáit), és ez mégis tetszett nekik, mert azt hitték, én így nyomulok. Tehát, amit leginkább tehetsz, hogy nem reagálsz rá. Vagy elfutsz előle, ha kövér, úgysem ér utol :D
2022. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%

Küldd át az elérhetőségét. Imádom a kis duci odaadó lányokat.

Azok legalább imádják a szexet.

2022. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Én ezt totál nem értem. Miért kellene megsérteni? Megmondod, hogy nem az eseted és kész. Senki sem tetszik mindenkinek, még a világ legszebb nője, Palvin Barbi sem.
2022. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Figyeljetek! Elhatároztam hogy ráírok, elmondtam neki hogy mi a szitu. És küldött egy mesztelen képet. És szóval ja megbeszéltük hogy nincsenek otthon a szülei szóval ma este 8kor találkozunk megkapja amit akar aztán hozzám se szól többet és elfelejtjük ezt az egészet
2022. okt. 28. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!