Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes online ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes online ismerkedni?

Figyelt kérdés
Eléggé kilátástalannak látom a helyzetem, ezért elgondolkoztam az online társkeresőkön. Viszont nem tudom hol érdemes-e, ha egyáltalán érdemes. Esetleg tippeket is szívesen fogadnék... 16/F

2022. okt. 28. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

16 évesen? iskolába, haverokkal, stb

Online társkeresés főleg egy férfi számára szerintem inkább lélekromboló, de ha megbizhatatlan menő srác vagy aki teszi az agyát és nagyon trendi haja meg szerkója van, még beválhat.

2022. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha online akarsz ismerkedni, akkor inkább instán, snapchaten, vagy hasonló helyeken próbálkozz, ne társkeresőn.
2022. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Utolsónál az igazság. Vagy TikTok.
2022. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
menj be a "Facebookon" van a "dzsef csopi" ott ismerkedni akarnak
2022. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kettesnek, ha már internet, akkor inkább snapchat vagy insta. Ott lehet, hogy nagyobb sikered van, bár ki lehet fogni ott is hülyéket/perverzeket.
2022. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha távkapcsolat nem zavar akkor lehet, persze. Vagy szűröd és olyanokat keresel vagy írsz rájuk, akik kb a közeledben élnek.


Ne társkeresőzz, nem lehet véletlen amiért annyi negatív élményt lehet olvasni. Ha valami érdekel akkor az alapján is lehet, facen pl. Insta és snapen idk hogy kell, de ne vesd el ezeket se.


Én ismerkedtem online és néhány jó is volt. Csak néhány, de próbálkozni szabad.

2022. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Mégis hogy ismerkedne snap-en/instagram-on ? Eléggé furcsa volna idegeneket addolni. Inkább tölts le appokat, ahol új emebrekkel tudsz találkozni, nem muszáj hogy társkereső legyen (pl. Wink, ez inkább egy barátkozós app, de ott is sokan vannak, akik párkapcsolatot keresnek), egy próbált megér a dolog.
2022. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Emberekkel* bocsi a hibákért.
2022. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen kezdtem én is. Bár csak beszélgetés céljából.

Nekem a Jaumo vált be anno, ott ismertem meg a párom.

Hajrá! 😇

2022. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:
100%
Igen érdemes.
2022. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!