Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hülyeség a gondolk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség a gondolkozásom?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik, viszont élőben 99999% hogy nem mernék odamenni hozzá. Facen megtaláltam, de nem jelöltem be meg nem írtam neki, mert nem tartom előnyösnek a profilképemet, meg az oldalamon is szüleimmel vannak fent képek, tehát lehet ha megnézné, emiatt nem igazolna vissza. Nem szeretek fotózkodni, haverokkal meg nem nagyon szoktunk képet csinálni...

17 éves vagyok, ő is 16-17 lehet kb, egy évfolyamba járunk


2022. okt. 29. 00:38
 1/7 A kérdező kommentje:
És az kimaradt, hogy ez már nem az elsőbeset, hogy emiatt nem mertem másokra sem ráírni, pedig már sokan tetszettek, párnak nem is tudtam a nevét. De így meg csak őrlöm magam, mert állandóan eszembe jut, aztán meg egész nap rossz kedvem van mert ilyen balf@sz vagyok :/
2022. okt. 29. 00:40
 2/7 A kérdező kommentje:
ez már nem az első eset**
2022. okt. 29. 00:40
 3/7 anonim válasza:
100%

Mindannyian balfaszok vagyunk, és is az voltam, ronda is voltam, mégis voltak csajok. Ezen ne idegeskedj.


Jelöld be, nem gáz hogy vannak szüleid, neki is vannak.

Plusz akit te (mi férfiak) húú de jóó nőőnek látunk, az esetek 90%-ában nem is így gondol magára, hanem tök átlag csajnak tekinti magát.


Amúgy beszéltél már vele?

2022. okt. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Baszki. Előnyös profilképet egy fotózást hobbiból űző emberrel is kb 5 perc csináltatni és 10 perc utómunka. De ebben benne van a gép bekapcsolása is.

Szerintem nem gáz, hogy vannak kint a szüleidről képek. Neki is vannak szülei. Az, hogy ő nem rakja ki az az ő dolga.

2022. okt. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"aztán meg egész nap rossz kedvem van mert ilyen balf@sz vagyok :/" - A baj nem azzal van, hogy ilyen vagy, hanem hogy ezt még tudod is magadról, mégsem teszel ellene. Az nem vezet sehova, hogy túlagyalod, aztán meg siránkozol, hogy miért nem próbáltad meg. Legyél férfi, jelöld be és írj rá, mielőtt más teszi meg.
2022. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még nem beszléltem egyébként vele élőben sem, 1 héttel ezeleőtt nég azt se tudtam hogy létezik. Mivel a nevét se tudtam, pár nap kutatómunka kellett mire megtaláltam.

Megpróbálok majd valami elviselhetőbb képet csinálni, és aztán ráírok hátha lesz valami.

Még csak azt nem tudom, hogy van-e barátja mivel a facebookján kb minden el van rejtve kivéve a profilképek, amin egyedül van.

2022. okt. 29. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz csinálni, másik accountot is. Vagy megkeresheted más fórumon. Egyébként meg jobb lenne valami közös pontot találni. Mert ha nyitott akkor élőben lehet kevésbé veszi ki rosszul magát.
2022. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!