Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kezdeményezett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményezett?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akivel korábban mindketten bejöttünk egymásnak. Voltak apróbb jelek is mosolygás,szemezes stb..De végül nem lett köztünk semmi. Vártam hogy kezdemenyezzen,mivel én voltam a csendes,felenk ő pedig a hangosabb, tarsasagibb ember. Nem voltam közömbös vele,mosolyogtam ra,figyelmesebb voltam,viszont azt vártam hogy ő tegye meg az első lépést.

Nem vagyok csunya vagy buta vagy bunkó, annyi a baj hogy csendesebb vagyok másokkal.


2022. nov. 2. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A) Nem akart tőled semmit, félreértetted.

B) Csak szórakozott veled.

C) Közel sem olyan bátor mint hiszed, nem mert lépni.


Nem kell túlagyalni a dolgot.

2022. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a barátai körében valaki bátor, de a komfortzónáján kívül már nem annyira. Ha nagyon tetszik neked a srác, próbálj meg te kezdeményezni valamit.:)
2022. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1-gyel értek egyet, csak még:

D) Nem volt neki biztos, hogy ő bejön-e neked

E) Arra várt, hogy te kezdeményez

2022. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Kerested valamikor magadtól csak úgy mi van vele vagy mindig arra vársz hogy ő keressen téged?

Mert ha nem, az nagyon egyoldalú es elég hamar bele lehet unni

Biztos megunta hogy sose keresed, mindig csak ő megy hozzád

2022. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi jelet adtál neki? Azért ez nem sok, ilyet buszon, utcán is kap az ember, mégse jön össze azzal aki szembe jön vele. Legyél határozottabb
2022. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyáva kuki, azért. F
2022. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!