Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg emiatt ignorgálhatott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg emiatt ignorgálhatott a lány?

Figyelt kérdés
Sziasztokk! Ismerkedtem egy lánnyal már jó pát napja és megbeszéltük hogy találkozunk, tök jól ment minden, nem volt semmi gond. Taliztunk. Egy ismerősénél volt és mondtam ne buszozzon, hanem érte mehetnék és hazavinném, közben elvagyunk. 40km-re volt kb, értemegyek, útközben tök jól elbeszélgettünk. Megkérkeztünk aztán az autónál még kb 15 percet beszéltünk és gondoltam mivel másnap meló biztos szeretne pihenni vagy hazamenni, mert vasárnap este 8 van. Puszi, ölelés utána mondom neki hogy hazaérek írok. Hazaérek és azt írta, hogy kicsit fura volt neki hogy hirtelen elmentem. Azt mondta hogy olyan érzése van mint ha otthagytam volna és ez a najó megyek haza aztán hello. Közben meg az én fejemben ez megsem fordult, hogy bármi rosszat csináltam volna. Mondtam neki beszéljük meg vagy üljünk be enni valahova, de nem akarja és azóta kb alig ír vissza. Szerintetek ez így mi lehet? Lehet csak én nem fogom fel a dolgot, de ezt egyáltalán nem értem....Mit tennétek? Írtam már neki hogy nem gondoltam így meg menteni a menthetőt, de nem használt semmi.
2022. nov. 7. 05:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak le akart rázni és kreárt egy indokot, amivel ezt meg is teheti.
2022. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez valami agyatlan tinilány volt aki azt sem értékelte hogy hazavitted.

Az ilyenért nem kár.

2022. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy le akart rázni, vagy a rosszabbik eset, akinél nem tudsz jót csinálni.


Most az mondja, hogy ott hagytad az út szélén, de ha tovább maradtál volna, akkor meg azon durcul be, mert túl nyomulós vagy.


Akárhogyis, nem biztos, hogy nagy kár, ha lekopik...

2022. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy le akar rázni. Semmi rosszra utaló dolgot nem csináltam. A lakásától 10m-re álltam meg. Kérdeztem is hogy segítsek-e bevinni a cuccait az ajtóig. Aztán ugye puszi, ölelés szia és ja ennyi volt. 23 a lány.
2022. nov. 7. 11:15
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
#4 Ha a csaj 23, akkor lehet az is a baj, hogy tini vagy és túl fiatalnak talál.
2022. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
24 vagyok, saját életem, vállalkozásom csinálom. Teljesen független vagyok és felnőtt.
2022. nov. 7. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
#6 Akkor mit keres ez a kérdés a tini kategóriában?
2022. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon lényeges ez most xD. Lehet véletlen félrenyomtam a témát, de a helyzeten nem változtat és nem idegen helyre írtam ki.
2022. nov. 7. 13:22
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az ignorálás miatt ignorált :D
2022. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük az értékes választ. Teljesen elkanyarodtunk más irányba...
2022. nov. 7. 18:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!