Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves vagyok, és még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, és még sosem volt semmi "dolgom" fiúkkal, nem volt barátom, sem fiú, akinek tetszettem volna! Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Sosem történt még semmi köztem és egy fiú között, szinte minden barátnőmnek volt már barátja, de akinek nem, annak is volt már alakulója valakivel. A 95%uk már csókolózott is, sorra pattintják le a fiúkat, akik szerelmet vallanak nekik, nekem azonban soha egyetlen fiú sem mutatta még ki, hogy esetleg érdekelném. A külsőm átlagos, önbizalomhiányosan is azt mondom, hogy inkább szép vagyok, mint csúnya, 170 centi és 47 kiló, barna hajú, zöld szemű vagyok, viszont elég lapos a mellem, már gondoltam rá, hogy emiatt lehet, ezért nem érzem jól magam a testemben. Soha nem írt még egyetlen fiú sem, vagy kezdeményezett volna beszélgetést. Biztosan bennem is van hiba, mert borzasztó félénk vagyok, már akkor is, ha rámnéz egy jóképű fiú, vissza sem merek nézni. Ezen szeretnék változtatni, de nem tudom hogy kezdjem, minden lányt szebbnek látok magamnál, és emiatt teljesen befordulok, ha egy fiú van a társaságunkban. Pszichológusra is gondoltam már, de ahogy ismerem magam, egy felnőttel nem tudnék ilyenekről beszélni, hiába szakember.

2022. nov. 12. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem maradtál le semmiről. Szerintem túlságosan rágörcsölsz. A nőnek kell kezdeményeznie, mert a pasik mind beszariak. A másik bajod, hogy túlságosan külsőorientált vagy. Miért gondolod, hogy ez egy szépségverseny? Nem az, ráadásul a pasiknak teljesen más az ízlésük, ők olyan nőket is csodaszépnek látnak, aki női szemmel egyáltalán nem az. Ha pasizni akarsz, akkor igenis állj velük szóba, mosolyogj sokat, beszélgess. Nem kell félni az elutasítástól sem, nincs benne semmi tragikus, nem lehet mindenkinek tetszeni és ha 1 elutasít, van még kb 4 milliárd másik lehetőség.
2022. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a tény nem baj, de az nem jó, hogy ennyire megvisel. Ha a barátnőid már tapasztaltabbak, kérj tőlük segítséget.
2022. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján elég vékony lehetsz, arcodról csak találgathatunk, de szerintem külsőleg nincs gond veled. A kisugárzáson ebben az esetben sok múlik, a nagyon szégyenlős lányokat nem szeretik a fiúk. Ezen valahogy változtatnod kéne és nyitottabbá válnod. Nem csak a fiúk sétálhatnak oda hozzád, te is odamehetsz hozzájuk ismerkedni. Illetve ajánlom, hogy esetleg pár évvel idősebb pasik közül válogass és ne a 16 éves korosztályban. Sokkal nagyobb eséllyel fogsz találni magadhoz illőt.
2022. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, vékony vagyok, de nem kórosan, amit már "alultápláltnak" lehet mondani. Tudom, hogy a kisugárzáson dől el a legnagyobb része a dolgoknak, csak nem tudom, hogy ezt a kisugárzást hogyan érhetném el, hogy higgyem el magamról, hogy tényleg értékes vagyok.
2022. nov. 12. 13:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fejben dől el minden. Látszólag eléggé rágörcsölsz, feleslegesen, kicsit lazábban kéne hozzáállnod. Koncentrálj magadra, tanulásra, sportolásra és fejlődj, és próbáld meg gyakorolni a nyílt kommunikációt fiúkkal, egyelőre céltalanul. Csak hogy szokd a szituációkat. Még nem vagy lemaradva semmiről de az évek hamar telnek és ha sikertelenül vagy eseménytelenül telnek, hajlamos leszel mégjobban begubózni, ami még inkább elszeparál majd téged a kapcsolattól. Ezért kéne megszakítanod ezt az ördögi kört
2022. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy semmivel nem vagy még elkésve, és biztos, hogy lesz majd valaki, aki téged akar 🙂

A kisugárzásodon viszont nagyban érződik, hogy mennyire van, vagy nincs önbizalmad.

2022. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
35%

Nem cihológijas kell neked, hanem nőies öltözködés, és nyitott szem!


100%, hogy lett volna már pasid, csak ugye: THommy17 a netről messze lakik. Gábor bá' öreg, 21 éves. Zsoltika dagi, 85 kiló. Peti törpe, 178 cm. Dénes ciki, a barinőd is megmondta. Ferkeék csórók, 2 éves a telefonja. ...

2022. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vettem észre anno, hogy 16 évesen ennyien "tapasztaltak lennének" nekem anno az osztályba a 80% még szerintem nem is csókolózott ennyi idősen de oké, lehet, hogy neked a baráti körödben ez még is így van. Ennek ellenére túl görcsölöd, nem igazán értem egy 16 éves miért lenne elkésve.
2022. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Szep lehetsz turelem
2022. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Majd lessz ne görcsölj rajta nem maradsz le semmiről
2022. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!