Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt mégis miért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis miért csinálja velem egy lány?

Figyelt kérdés
Néha mindennap ír magától is és órákat beszélünk írásban, hívásban is + találkozunk is és ott is minden rendben. Szinte látom rajta, hogy nagyon érdeklem és mondta is, hogy jól nézek ki stb és idővel lehet több is lesz köztünk. Utána teljesen ok nélkül reggeltől vissza se ír semmire nem reagál sőt még instáról ki is töröl stb. Ilyenkor többször is rá írok és probálom keresni, de semmire nem reagál. Rá 2-3 napra ő keres magától és mivel én baromira bele vagyok zúgva mindent úgy folytatok vele mintha semmi nem történne. Már harmadjára csinálta meg velem ezt, de már lassan beleőrülök. Mindig elhatározom, hogy soha többet vissza nem írok neki és teljesen elfelejtem, de annyira bele vagyok őrülve, hogy nem megy. És most sincs erőm semmihez se:( Csak rá gondolok.
2022. nov. 12. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mással is ismerkedik és ha azzal nem jön be neki, akkor visszatér hozzád. Nem nagyon tudja, mit akar.
2022. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pontosan erre gondoltam. Amikor még beszéltünk megkérdeztem tőle ezt és azt mondta, hogy szó sincs ilyenről. És még a messenger beszélgetését is megmutatta úgy, hogy nem is kértem.
2022. nov. 12. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart, amíg másokkal szórakozik.
2022. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Tipik fszfej, helyedbe találkoznék vele és jól orrba vágnám.
2022. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a fenébe.
2022. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Persze ez lenne a legjobb megoldás. És tudom, hogy ezt kéne az agyam szerint, de a szívem meg vissza húz és nem megy. Konkrétan szerintem a régi barátnőimbe nem voltam így bele betegedve mint belé. Egyszerre vagyok szomorú és letört meg ideges.


De félnék ha újra rám ír, hogy rá pár napra megint eltűnik. És ha megkérdezem, hogy ezt miért csinálja nem ad rá konkrét választ+ téma elterelés

2022. nov. 12. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, legyél már férfi. Tereld el róla a gondolataidat mert ez a csaj kiszámíthatatlan seggfej, alkalmatlan kapcsolatra. Ha idegeskedsz ezen csak neked lesz szarabb, őt meg közbe más kefélgeti. Keress másik lányt aki megbecsülne.
2022. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakozik, hülyít, az erejét méregeti. Egy betört csicska sosem fogja érdekelni. Következőbe mikor rád ír, ne válaszolj és töröld le. Aztán két hét múlva kérdezd meg mit csinál, mintha nem is írt volna neked azelőtt. Ha kérdőre von miért nem válaszoltál, megmondod elfelejtetted, egyéb dolgod volt stb. Soha többet ne kövesd vissza instán, ha ott chateltek. Ne lógj a nyakán, ne érzékeltesd vele, hogy fontos számodra. Ha ezekre az alapokra kénytelen vagy, akkor sosem fogod megkapni.
2022. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
Te vagy a biztonsági tartalék. Legközelebb, ha ilyet tesz ne fogadd az újabb közeledést.
2022. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!