Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudjam, hogy tetszek-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam, hogy tetszek-e egy lánynak vagy csak kedves?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány amikor beszélek velük vagy mindenen nevetnek amit mondok, vagy nagyon "hidegek" körülöttem. 19 éves vagyok hogyha számít. Honnan tudom, hogy bejövök-e nekik? tényleg ötletem sincs.

2022. nov. 13. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
mindig keresi a tekinteted, vagy érdeklődik feléd.
2022. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez akkor dől el igazán amikor már randiztok, meg megcsókol stb. De addig amíg ez nem jön el, én azt mondom sosem tudhatod hogy épp hogyan néz rád az a csaj.
2022. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Amiatt nem érnek hozzád, ölelnek meg, keresnek meg, érdeklődnek irántad, mert szimplán kedves vagy.
2022. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet soha pontosan tudni
2022. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő, én pl az a típus vagyok, aki a legrosszabb poénon is nevet, ha azt az mondja, aki tetszik.
2022. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cubina ***** válasza:

Ha tetszik egy lánynak egy fiú, lesüti a szemét, zavarban van, el is fordul, ide-oda lépked, elpirul, alig tud kinyögni egy-két szót.

És ha megdicséred, hogy milyen csinos, nem azt mondja, hogy köszi vagy TUDOM, hanem még jobban elpirul.

Ha randira hívod, lehet hogy köpni-nyelni nem tud, az is lehet, hogy nemet mond zavarában, de a viselkedésén látni hogy szeretné.

Ez egy szerény, visszafogott lányra vonatkozik.


Ha magabiztos lánynak tetszel, ő fog kezdeményezni, ő fog elhívni randira, talán még le is teper ott, ahol éppen vagytok.

Annyira egyértelmű, a vak is észreveszi a jeleket!

Én nő létemre látom azonnal egy férfin, hogy ha tetszem neki, akkor is ha meg se szólal. A tekintet mindent elárul. :)

2022. nov. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!