Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van aki már évek óta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki már évek óta vágyik párkapcsolatra, de mégsem akar összejönni?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert nem lett volna senki, akivel lett volna lehetőségem, egyszerűen nagyon ritka, hogy egy lánnyal megtaláljam a közös hangot. Részben ennek lehet az is oka, hogy visszahúzódóbb típus vagyok, de azért nyitok emberek felé, nem az a fajta vagyok, aki full bezárkózik. Kifejezetten szeretek kimozdulni, kirándulni, barátokkal lenni, annyi, hogy a bulizás sosem volt az én világom. Baromi magányosnak kezdem magam érezni, úgy gondolom rengeteg szeretetet és törődést tudnék adni egy párkapcsolatban, de egyszerűen nincs rá lehetőségem. Nincsenek nagy igényeim sem, szimplán olyan lányt szeretnék magam mellé találni, aki őszinte, kedves, normálisan át lehet beszélni vele mindent, hűséges. Nem hiszem, hogy ezek hatalmas elvárások.

Más is van ebben a helyzetben, vagy csak én vagyok ennyire ügyetlen?



2022. nov. 15. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te, velem is ez van😢

Pedig sportolok még egészséges életet élek. De pont ugyan úgy érzek mint ahogy mondod

F 18

2022. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokakkal, pl velem is ez a helyzet. Ne add fel, ismerkedj emberekkel, előbb utóbb ki fog alakulni.
2022. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legnagyobb bajom, hogy egyszerűen nem találok olyan lányt akivel komolyan tudnék tervezni.
2022. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatok olyan társaságokban születnek többnyire, ahol többen vannak együtt és gyakrabban találkoznak, tehát van idő egymás megismerésére. Ezért van az, hogy az iskolaévek ill. a korai munkaévek alatt születnek iskolai-munkahelyi kapcsolatokból a párkapcsolatok.
2022. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobban akarod, annál nehezebb lesz, ezt hidd el nekem. Próbálj csak élni és ha egy csajjal beszélgetsz, ne az ismerkedés legyen a cél, csak hogy jól érezd magad.
2022. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De most elengedem egy kis időre, mert már unom a témát
2022. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Én 25 éves vagyok, és már vagy 10 éve akartam, de mára feladtam.


Sok férfinak csak 25-30 felett, lesz kapcsolata amikor már gyereket akarnak vállalni a nők kiélték addigra magukat.

2022. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!