Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből maradtam ki ha még soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből maradtam ki ha még soha nem volt barátnőm meg semmilyen kapcsolatom nem volt az ellenkező nemmel? 19/f

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 18:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
0.1-nek bocs, hülye vagyok matekból
2022. nov. 16. 20:54
 12/28 anonim ***** válasza:
84%

Ez a kérdés furcsa, és megharagszol vagy sem de visszakérdezek: azonos neműekkel mi a helyzet?

Egyébként nem késtél semmivel. Panaszkodnakn itt 30 feletti pasik is. Nem járnak sehová, otthon kvarcolnak vagy a tévé, vagy a számítógép előtt, és várják a csodát. Ki kell menni az uutcára, szórakozni, moziba járni, mekibe, emberek közé. Nem minden csaj bunkó, valaki vár rád, csak hát így hogy találjon meg???

2022. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

" azonos neműekkel mi a helyzet?"


mi lenne?? semmi

2022. nov. 16. 21:37
 14/28 A kérdező kommentje:

"Ki kell menni az uutcára, szórakozni, moziba járni, mekibe, "


bulikban max egy egyéjszakást lehet találni, arra meg nekem nincs igényem. moziban meg hogy ismerkedjek? oda filmet nézni mennek az emberek. mekibe sem megy senki egyedül

2022. nov. 16. 21:39
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
#12 nem értek veled egyet.. Nem szükséges ahhoz kimenned buliba menned meg állandoan jobbra balra menned hogy rád találjon a szerelem. Otthon a számitógépem elött a tinderen ismertem meg a jelenlegi párom 20 évesen és 8 éve tart.
2022. nov. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
A tinderen csak egyéjszakásat lehet találni, de csak akkor ha 10/10es chad vagy, a női felhozatal meg siralmas, kb 100-ból 1 elfogadható külsejű nő van
2022. nov. 17. 11:58
 17/28 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos bele vagy ragadva az önsajnálatba. Pár év és túl leszel rajta.
2022. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Az mióta önsajnálat ha leírom a tényeket? Ennyi erővel az is önsajnálat ha azt írom hogy a fű zöld?
2022. nov. 17. 16:12
 19/28 anonim ***** válasza:
19 évesen ez egyáltalán nem probléma, mondom úgy, hogy én baromi hamar túlestem anno az első csókomon, szüzesség elvesztésén meg minden egyéb máson. Viszont egy probléma van, hogy hülye vagy, legalább is a gondolkodásodból ez jön le. Legyél tisztelettel a lányok felé, először kapd össze magad, járj el edzeni aztán utána kezdj el ismerkedni és ne legyék előítéletes a lányokkal szemben.
2022. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

"járj el edzeni"


Minek?? kb 5 év múlva látszana egy kis változás, csak azért meg nem fogok elmenni minden nap az edzőterembe hogy a nőknek jobban bejöjjek (de nem jönnék be úgy se nekik)

2022. nov. 17. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!