Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korig lehet párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig lehet párt találni?

Figyelt kérdés

Mielőtt írnátok hogy 80 éves korban is lehet, igen tudom, tisztában vagyok vele! azt szeretném megtudni hogy szerintetek hány éves korig van sok esély a pártalálásra? tehát például 40 évesen sokkal nehezebb mint 20 évesen ez tény, de hány éves kor az ami után már nagyon kezd lecsökkeni az esély? én szerintem 25, mert 25 évesen már nagyon sokaknak van párja és sokan a házasságot tervezik, meg akkor már kezd közelebb lenni a 30 mint a 20 és na... tudjátok!


Na tehát én szerintem 25 ami után már az esély kezd lecsökkeni de vajon jól látom? ti mit gondoltok?



2022. nov. 19. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Én is 25-öt mondanék. Max 30-35. Elvégre sokan tolják maguk előtt a család témát pl, hogy van idő.

35 felett már tényleg nehéz lehet a dolog.. :)

2022. nov. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Bocs, de ti miről beszéltek? :D


Kezdjük ott, hogy totálisan más nőknél és férfiaknál.

A nők csúcspont 16-24, tehát igazatok van, de a férfiak csúcsa 30 körül kezdődik vonzerő szempontból. 34 éves férfiként gyakorlatilag dúskálok a 20 körüli lányokban, mert itt találkozik a két csúcspont. Szóval van egy jó 10 éves különbség a nemek között. És akkor ott van az életstílus is. Nem mindegy hogy valaki 9-5 robotol, vagy saját cége van, utazgat, ismerkedik, mozog, pörög, társaságba jár, menő dolgokkal foglalkozik, stb.

2022. nov. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Jó dúskálsz de az csak szexre jó nem kapcsolatra! mert 10 év korkülönbség azért necces 1 kapcsolatban!

2022. nov. 19. 01:32
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
nemtom, dédmamámnak még 70 évesen is megkérték a kezét
2022. nov. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Jó de az ritka

2022. nov. 19. 07:14
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
A noknek akkor csokken az eselyuk a partalalasra, amikor a ferfiak mar elerik azt az eletkort, hogy sorban halnak meg, es a noknek nem marad valasztek az idealis korosztalyban:))) Egyebkent part valoban minden eletkorban lehet talalni. Sajnos fiatalon is ugyanolyan nehez megtalalni az embernek az idealis tarsat, mint idosen. Csak mas okokbol kifolyolag. Ha a kerdes ugy szolna, hogy a csaladalapitashoz szukseges part talalni mikortol nehezedik a helyzet, akkor 40 korul mar sulyos gondok vannak a nok eseteben, ami olyan 35 felett kezd eroteljesebben jelentkezni. A ferfiaknal pedig, akiket nem kapkodnak el a nok kb. 40 eves korukig, azokkal sajnos altalaban valami baj is van, ami eleg hamar kiderul, ha a no kapcsolatot probal veluk letesiteni. Kiveve, ha tudatos dontes alapjan nem akarnak parkapcsolatban elni. Az az egy biztos, ket ember egymashoz kell h csiszolodjon az evek soran, es ezt fiatal korban konnyebb megvalositani, idosebb korban mar nehezebb elkezdeni alkalmazkodni. A fiatalkori dontesek, valasztasok keves tapasztalaton alapulnak, az idosebbkori parvalasztas soran altalaban mar a felek tudjak, h mit keresnek, mire vagynak, es mi, amit nem akarnak soha tobbet elkovetni vagy megtapasztalni.
2022. nov. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Bármikor lehet párt találni
2022. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#3


Szerintem nem necces kapcsolatra sem. Az exemmel több mint 10 év volt, és évekig együtt is éltünk, minden dinamika nagyon jó volt.

2022. nov. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
40-ig a legesélyesebb, de afölött sem ritka.
2022. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok, és még nem csókolóztam. Én már vagy 10 éve próbálkozok, az oka ,hogy ronda vagyok, így nincs esélyem párkapcsolatra.


Úgy érzem ,ha eddig nem érdekeltem egy lányt se, akkor majd 30-35 felett amikor ketyeg a biológia óra és akkor kellek.

2022. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!