Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék végre kezdeménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék végre kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Rólam: 17 éves végző gimnazista vagyok. Szabadidőmben általában edzőterembe járok, vagy diákmelót vállalok.


Az a helyzet hogy elég magányos vagyok, csak néhány barátom van, abból az egyiket nem érdeklik (még) a nők, a másiknak viszont már a második van. Az a baj hogy az osztályban sokan bohócként kezelnek egy kilencedikes incidens miatt (ami egyébként nem az volt amit hittek). Szerencsére 12. Osztályra kicsit enyhült a szitu. Az osztályról tudni kell hogy 27 fiú és 7 lány jár ide, akik közül az egyik nagyon tetszik nekem.


Imádom a mosolyát, az aranyos öltözködését, ő sosem sminkel és nem olyan tipikus ruhákat hord, az alakja sem az amiért legtöbb férfitárs rajongana de az engem őszintén nem érdekel. Nagyon kedves, szerény, csendes lány, viszont a szerény ès a csendes sajnos rólam is elmondható.


Egyszerűen sosem merek leszólítani egy lányt, hát még őt. Ez év elején enyhült egy picit amikor egy másik lány felkért keringőzni a szalagavatóra, de ez korántsem adta meg azt az önbizalmat amire szükségem volna.


Konkrétan ma volt a szalagavató, és a banketten egy gyönyörű tűzpiros estélyiben jelent meg, de hiába ült közel, én még annyit sem tudtam mondani hogy szép a ruhája :(


Kb. 2 óráig csak terveztem hogy hogy is dícsérjem (még mindig a ruháját), majd annyira elszégyelltem magam hogy inkább hazajöttem.


Sajnálom ha hosszú lett, de próbáltam minden gondolatomat leírni. Ezek mellett azt sem tudom hogy van-e barátja, ha van is akkor fixen nem a suliból.


Azt nem teljesen tudom megfogalmazni hogy mi fog vissza, egyszerűen köszönni sem merek.


2022. nov. 19. 23:27
 1/3 A kérdező kommentje:
A lánnyal nem állok baráti kapcsolatban, csak ritkán beszélünk de akkor is inkább sulis dolgokról. Így meg végképp attól félek hogy elhajt, mert ha valaki csak barátkozni akarna az nem 12-ben teszi ezt
2022. nov. 19. 23:29
 2/3 Thispain ***** válasza:
100%
Nem akartad felkérni szalagavatón őt táncpartnernek?
2022. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de ez csak úgy fog működni, ha kezdeményezel. Muszáj odamenned, beszélgetned, bókolnod, elhívnod randira, máshogy nemigen megy. Nem lesz senki, aki azt mondja a lánynak, hogy beszélgessen veled, és valószínűleg ő se fogja belőled kiráncigálni a randira hívást, ha nincs fülig belédzúgva. Muszáj, hogy legyen egy kis önbizalmad, magabiztosságod, önbecsülésed, mert különben elég nehezen rúgsz labdába.

Beszélgess lányokkal, ne félj a visszautasítástól, merj döntéseket hozni. Velem is volt hasonló helyzet, szívesen mesélek privátban, ha érdekel.

21F

2022. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!