Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 évesen nem volt eddig még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen nem volt eddig még semmilyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, aki már kezd felhagyni ezzel a gondolattal, de mégse tudom figyelmen kívül hagyni. Nem vagyok különleges, nem vagyok buta vagy csúnya (azért van önértékelésem), viszont sportos, normálisan öltözködő, viszonylag nyílt és kedves.


178cm magas 65kg és sötétbarna(feketés) szemű barna hajú.


Nehezen nyílok meg embereknek, de utána nincs baj a beszélgetéssel. Nem vagyok a "bulizós" fajta (egyébként régen az voltam, ma már mértékkel szoktam inni ritkán). Mégis úgy érzem mindenkit taszítok. Talán a kisugárzásom miatt, nem tudom. Senkim se volt eddig és emiatt már kezdem elfelejteni milyen más embert szeretni... Sohasem voltam a középpontban lévő gyerek, emiatt a lányok észre se vesznek. (Vagy csak nem látom) Régebben még próbálkoztam, de semmi eredménye nem volt (friendzone). Mit tanácsoltok? Magamon kéne változtatni vagy csak várni?



2022. nov. 20. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Keress olyan hobbit, ahol lányok is vannak.

Szükség szerint testedzés vagy pszichológus is jöhet.

Ha pedig lánnyal ismerkedsz, akkor viszonylag hamar - nem feltétlenül az első alkalommal - már valamennyi szexet is be kell venni a témák közé.

2022. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Miért kéne egyből szexet bevenni a témák közé? A farka működni fog még 40 év múlva is, normális párt viszont akkor már nem találna magának, úgyhogy ne ez legyen az elsődleges.

Először is: próbálkozz mindenhol ahol lehet. De tényleg mindenhol! Legutolsó szir-szar társkereső, anotalk, snap, insta, gyk, tiktok, élőben a buszmegállóban, boltban, plázában, mindenhol érdemed legalább megpróbálni, természetesen normális keretek között és nem minden nő nemű embert letámadva. Önbizalom kell, ha az nincs akkor bukta, mert kínosan fogsz viselkedni és krvára el fogod ijeszteni az összes csajt a közeledből.

Ne stresszelj, nagyon nagyon megnehezíti az ismerkedést, ha ennyire görcsölsz rajta. 20 vagy, fiatal, max egy picikét neked később lesz az első mint az átlagnak(hozzáteszem sokan vannak ebben a helyzetben, úgyhogy nem vagy vele egyedül) de ennyi, nem kell ezt túlgondolni. Sok sikert.

2022. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

"Miért kéne egyből szexet bevenni a témák közé?"

Nem egyből, de hamar.

Nem kell rögtön a közepébe vágni, de legyen látható az érdeklődés.

Különben automatikusan barátzóna.

2022. nov. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen szex nagyon hamar kell hogy téma legyen, mindig akkor volt sikerem. Ha kicsit is húztam mindig barátzónába kerültem
2022. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú, mert jobb szeretek először barátkozni, mint azonnal belemenni intimebb témákba.
2022. nov. 21. 10:37
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Aki eleget keres (nem pénzt) az talál. A többi rinya. Na most már le lehet pontozni, hogy leírtam a tényt egy rinyáló "férfinak" :D F
2022. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Lusta vagy eleget keresgélni. Lusta vagy elég időt, türelmet és energiát, bátorságot befektetni a keresésbe, ismerkedésbe, ezért kiírtál egy önsajnáltatós kérdést, amitől tudod, hogy ugyanúgy lusta maradsz, de legalább simizik a lusta kis fejed, hogy jaj szegény...
2022. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jé milyen undorító emberek vannak itt. De ha te így látod oké. Magadat demonstrálod.
2022. nov. 21. 11:32
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Elég bunkón fogalmazott de van benne igazság hogy nagyon teperned kell ha barátnőt szeretnél.
2022. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele. Csak nem értem miért kell így beszélni egymással.
2022. nov. 21. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!