Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy nálam fiatalabb lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nálam fiatalabb lány a suliban, de nem tudom, hogy hogyan szedjem fel. Ebben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nem igazán merek odamenni, mert félek, hogy beégek, vagy nem lesz mondani valóm, és beüt a kínos csend. Azt szeretném vele éreztetni, hogy nem barátkozni szeretnék vele, hanem kapcsolatot. Ebben kérnék tanácsot/segítséget, hogy hogyan éreztessem vele már az első találkozástól, hogy nem barátkozni szeretnék vele.

2022. nov. 22. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne éreztesd vele.

Egyrészt, még egyáltalán nem ismeritek egymást. Másrészt pedig mégis miért olyan biztos, hogy kapcsolatot akarsz tőle/vele? Mert jól néz ki? Ennyire felületes lennél?

Amúgy is, téged nem rémisztőne meg, ha lány lennél (mert gondolom srác vagy, bár ki tudja) és odamenne hozzád egy csávó "olyan szép vagy, leszel a barátnőm?" jellegű szöveggel?


Minden kapcsolt első lépcsőfoka az ismerkedés. Ha úgy tetszik, barátkozás. Valahogy elvégre meg kell ismerni az illetőt. Ha pedig képtelen vagy odamenni hozzá, írj rá. Nem bonyolult.

2022. nov. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne "felszedni" akard hanem ismerd meg előbb, lehet bejössz neki lehet nem, de az is lehet, hogy miután megismered tökre kiábrándulsz. Ez a "felszedni" hozzáállás nem oké, már nem cool
2022. nov. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy csak felszedni akarod...


Ha most nincs miről beszélnetek, mi lesz x hónap múlva?


Próbáld megismerni valahogy, ne azzal menj oda, hogy 100%-ra fel kell szedned.

2022. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom kell hozzá, abból is sok.
2022. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Ezt pont úgy kell ahogy leírtad. ÉS IGEN, ebben benne van az, hogy nem ő meg nem fogja akarni. De akkor mi van? Elárulom semmi. Teszel egy férfias lépést és elhívod egy randira. Annyit kell mondanod, hogy szeretnéd megismerni, beszélgetni vele de nem az iskolába. Egyetek egy sütit valahol vagy egy pizzát vagy amit szeret. (Kérlek meg se forduljon a fejedbe a mozi...) Ha erre nemet mond, akkor mosolyogsz és elmondod, hogy azért ezt sajnálod, de még mindig érdekel téged. Ha most is lepattint akkor elköszönsz. Ha nem, akkor megkérdezed, hogy pl. zenél, táncol, olvas, rajzol, fest, stb. mit szeret csinálni. Innen már menni kell a beszélgetésnek egyedül is.

Ki is derül, hogy lesz-e randi vagy mégsem. Sok sikert.

2022. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

#1-4-ig mindig baromság, a #5-öt meg lusta vagyok elolvasni.

Éreztetni kell vele hogy mit akarsz, hosszú, de nem kellemetlen szemkontaktussal. Ha te töröd meg a szemkontaktus, az egy hatalmas negatív pont, főleg ha le vagy felfele nézel el. Ha ő oldalra töri meg a szemkontaktust, akkor nem érdekled. Ha tartja egy pár másodpercig és lefele töri meg akkor nyert ügyed van. Ha felfele akkor talán van esélyed.

Nem tűnik logikusnak de ezek általam is tesztelt tények.

2022. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Szóval szerinted egy ilyen dologhoz nem kell önbizalom? Csak mert állítólag baromság, amit írtam... (#4-es vagyok)
2022. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

#7

Ne is törődj vele. Látod, szerinte minden hülyeség kivéve az, hogy ha pl balra fordul el a lány, akkor tetszel neki. Tipikusan az az ember, akire ránéznek és már azt hiszi ebből lagzi lesz, mert szemezett vele az illető..

1-es voltam. Engedd el. 😃

2022. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem arrol van szo hogy merre fordul hanem hogy merre nez, mert ez teljesen tudatalatti. Hogy lehet szegeny sracnak olyan tanacsot adni hogy ne mutassa ki a szandekat?? Pont egy iskolai kornyezetben ahol mindenki haverja mindenkinek. Alapvetoen is ki kell mutatni, hogy ne holmi haverkent tekintsen rad. Utolso kovetkeztetesed szimpla alaptalan szemelyeskedes, es azt sem mondtam hogy ezek kozul barmelyik is azt jelezne hogy tetszik neki, szimplan hogy van eselye. De en azt hittem ezek alap dolgok amiket a legtobben azert tudnak. Ezek szerint ritkabb tudas van a kezemben mint gondoltam, kosz a megerositest
2022. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!