Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom, ha én is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha én is bejövök neki?

Figyelt kérdés

17 éves srác végzős gimnazista srác vagyok, jelenleg mindenből 5,00, a sulival szemben levő pizzériában dolgozok és szabadidőmben edzőterembe járok. Nagyjából ez az amit az osztálytársaim tudnak rólam.


Van az osztályban egy lány, akinek már tavaly is nagyon megfogott az a sugárzó természetessége, nagyon kedves, kicsit csendesebb, és nagyon gyönyörűnek tartom.


Rólam sajnos az is elmondható hogy ismerkedés terén baromi sz4rul teljesítek, decemberben leszek 18 és még barátnőm sem volt, ennek oka főleg hogy nagyon nehezen beszélek lányokkal, vele is csak nagyon ritkán tudok bármiről de akkor is én megyek oda. (Általában sulis téma)


Tőlem szerintem kapott érzékelhető jeleket (nehezen, “akadozva” beszélek hozzá, néha észreveszi amikor óra közben nézem, több jelről nem nagyon tudok) viszont nem tudom hogy én bejönnék-e neki. Ahogy látom velem abszolút semleges (bár mosolyog mint mindenkire), más fiúkkal viszont többet szokott beszélgetni (osztályból páran évfolyamtársai voltak általánosban).


Sokszor próbálom rávenni magam hogy beszélgessünk valami témáról, de vagy nem sikerül meggyőzni magam, vagy mire ráveszem magam megjönnek a barátnői.


Alapból sem tartom magam egy nagy dumásnak, 9/10-ben volt is pár furcsaságom, osztályban sem vagyok beklikkesedve, csak pár barátom van, de ha a közelben van próbálok valami vicceset csinálni de általában nem veszi észre.


Januárban lesz a szülinapja és arra gondoltam meglepném egy csokival és egy pizzás airpods tokkal, viszont nem tudom hogy ez túlzás lenne-e ha úgy ajándékozom meg hogy különösebben nem is beszélget velem :(


2022. nov. 24. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, adok egy jó tanácsot 29 éves fejjel. Az a pizzás ajándokozós ötlet jó ötlet. Emlékeztetni fogja rád. Ez még nem a tanács, csak egy észrevétel. A tanács az, hogy mindig a nagypofájú barmok menne oda, és húzzák meg a legtöbb csajt. Szóval ha nem szeretnéd hogy ez a lány másé legyen, akkor igen is embereld meg magad, menj oda, és illedelmesen hívd el randira. Ott meg legyél kedves vele, nem kell megjátszanod önmagad, csak legyél természetes. Mérlegeld a veszteséget. Ha el akarod veszíteni, akkor nem kell semmit sem tenned. De ha meg akarod nyerni, szeretnéd hogy társad legyen az életben, azért viszont nyúlnod kell érte. Tenni kell folyamatosan. És éreztetni kell a szeretetedet.


F

2022. nov. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a leírásodból semmi sem utal arra, hogy ő neki is tetszel. Szóval itt lenne az ideje, hogy egyáltalán felhívd magadra a figyelmét. Sosem fog beléd szeretni ha egyáltalán azt sem tudj, hogy létezel.
2022. nov. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyértelmű volt, hogy egyik osztálytársam kedvel, mivel játékosan cukkolt, sokat kereste a társaságom.

Elméletileg volt még egy személy, aki felfigyelt rám, de ő csendesen figyelt, így nem tűnt fel semmi.


Mivel végzősök vagytok, simán megpróbálhatsz hozzá közel kerülni, veszíteni nem nagyon van mit.

A pizzás tokot viszont hanyagold :)

2022. nov. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ha totojázol, nem lesz semmi. Ezt borítékolom.


De azért azt is elmondom, így idősebb fejjel, hogy 1) házinyúlra lőni óriási baromság. Van még rajta kívül többszázezer lány akivel együtt lehetsz, miért abból a tízből választasz akivel össze vagy zárva? Elég nagy lúzerség, egyrészt ha összejön, akkor összezárva megunjátok egymást, ha pedig nem, vagy szakitás lesz belőle (aminek az esélye egy éven belül is 90%+) akkor meg égtek mint a rongy. Szóval osztálytárssal kavarni a világ lúzersége, szerintem. És lehet, hogy szerinte is.

2) A 17 éves lányoknak nem a 17 éves fiúk kellenek. 30 felett jóval több 17 éves lánnyal voltam, mint 20 alatt. És ne trashy lecsúszott csajokra gondolj - tanulós, édes, imádnivaló lányok, akik tudták mit akarnak az élettől. És nem kisfiúkat, akik még csak odamenni sem mernek. Ezvan.

2022. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok. Ez az ajándékozás pedig cringe. Ne haragudj, de ez inkább kellemetlen, és fura, mint bármi vágykeltő.

Az vonzó, ha tököt növesztesz és elhívod randizni. Jó eséllyel koppansz, de legalább kiderült, és büszke lehetsz magadra.

2022. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fix nem jösz be neki. Ha kölcsönös lenne ez a fajta szimpátai nem csak eltűrné azt, hogy bámulod és vissza mosolyogna. Hanem ő is próbálna veled kettesben lenni, rád írna stb.

A köszöntés rendben van, az ajándékot szerintem is hanyagold.

Meg azzal is egyet értek az előttem szólóval, hogy gáz lenne osztálytárssal összejönni. Ha szakítotok azért, ha kioffol azért. Meg mennyire kell szűk környezetben és kevés ingerben élni ahhoz, hogy valakinek a párkeresés kimerüljön az iskolában-munkahelyen. Annyi helyen lehet ismerkedni, miért pont ott? Lustaság?

2022. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó hol lehet ismerkedni azon helyeken kivül?
2022. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

6-ossal nagyon nem értek egyet.

Egy lány, ha észreveszi apró jelét a szimpátiának, nem fog csak úgy ráírni a célszemélyre, lehet jelét sem adja, hogy viszont tetszik neki a fiú.

Ráadásul olyan dolgokat nevezünk jelnek jelen esetben, ami még általános is lehet barátok közt...

(-figyeled órán -> egyáltalán nem biztos, hogy leesik neki miért

-odamész dumálni -> egy közösségben természetes, nincs nemekre osztva ki kivel barátkozhat)

Magyarul, nagyobb esélye van annak, hogy a lány NEM TUDJA, hogy bejön neked. Nem vette egyértelműnek a jelzést, egy vagy a tömegből. Esetleg magában filózik rajta, hogy milyen indíttatásból vagy vele kedves, hisz elmondásod szerint nem ő van az osztály középpontjában, akivel mindenki jófej. A kétely tartózkodásra int egy bátortalan lányt.


Köszöntsd fel, ajándékként akár egy csoki és egy üdvözlőlap is jó. De ha az egyedibb, saját megoldásod látod jobbnak, add azt. Elvégre lehet a lány pont emiatt talál téged különlegesnek.

2022. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és hívd el valahová, add jelét egyértelműen, hogy ő több a szemedben, mint barát! (8-as)
2022. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ojita válasza:
100%
szerintem beszélgess vele sokat!! abszolút nem gáz az, ha mondjuk szünetben odamész hozzá,valahol el kell kezdeni:) az ajándék pedig szerintem elképesztően aranyos, hajrá!!
2022. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!