Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt? 16f

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy suliba járok és tetszik nekem de ő csak barátként gondol rám.

Csak látásból ismerem, instán írtam rá, érdeklődő volt jókat beszélgettünk


pár nappal később megkérdezte instán,hogy én barátként vagy hogy tekintek rá?


Leírtam neki szimpatikusnak találom,de még csak pár napja ismerem így ez a kérdés váratlanul érintett


Ő udvariasan visszautasított elmondta csak barátként gondol rám ( azt sem értem,ezt miért kérdezte,mert ha nem tetszek neki nem mindegy? )


Ezzel nem lenne semmi baj visszautasított kész,ez van


De ma rám írt, nem értem ha nem tetszek neki miért írogat holott tudja jól,hogy én többet érzek mint barátságot?


Normális válaszokat szeretnék kapni lányoktól és fiúktól is egyaránt!



2022. nov. 30. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ő se biztos benne, hogy mit is akar.
2022. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem tetszek neki nem mindegy?"


Ez azért egy erős kijelentés. Van különbség tetszés, barátság és komolyabb érzések közt. Lehet hogy pl valaki külsőleg tetszik neked, de a személyisége már kevésbé jön be, ezért nem alakulnak ki mélyebb érzelmek, marad a tetszés. Vagy ellenkező eset, külsőleg annyira nem a te eseted, de a személyiségét megkedveled, és így kialakulnak a mélyebb érzelmek.


Csak hogy valami hasznosat is írjak, barátkozni lehet, sőt érdemes, mert lehet hogy később mondjuk jobban megkedvel, és mégiscsak kialakul valami köztetek. Szóval hajrá, ha szívesen válaszol akkor írj neki nyugodtan, vagy hívd fel stb.

2022. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátok nem írhatnak egymásnak?
2022. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a beszélgetések alapján úgy érzi, hogy egy jó barát lennél a számára. Más indokot nem nagyon tudok elképzelni.
2022. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre azt gondoltam, hogy empatikus/óvatos, és nem akar téged biztatni, ha te nem barátként tekintesz rá.

Én kicsit még próbálkoznék, mert változhat benne is, hogy mit gondol rólad. De ha pár hét után nincs olyan randi, ahol ti ketten vagytok, és jól érzitek magatokat és mondjuk hagyja, hogy megfogd a kezét, akkor hanyagold. 49f

2022. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma leírta hogy milyen jó hogy mi ketten olyan jó barátok vagyunk 🙂

Szóval ez felejtős, szerintem nem fogja másképp gondolni

2022. dec. 1. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Igazad van, ebből már nem jössz ki jól. De te vagy az aki elb@szta. Egy lánnyal szemben - ha valaha is akarsz tőle valamit - ilyen töketlenkedést nem engedhetsz meg magadnak, mint amit itt írtál: "Leírtam neki szimpatikusnak találom,de még csak pár napja ismerem így ez a kérdés váratlanul érintett"

Ezek után sose leszel férfi a szemében csak egy lúzer az 1000 közül akinek elmeséli, hogy melyik másik pasi tetszik neki és tolná le neki a bugyiját.

2023. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!